Про участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Про участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

20-22 вересня 2017 року у м. Запоріжжя Національним еколого-натуралістичним Центром учнівської молоді був проведений Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.


Чернігівщину представляли: Жидок Анна, учениця 10 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 та Бутенко Софія, учениця Чернігівського колегіума №11.

Учасники заходу взяли участь у:

  • презентації виставки «Щедрість рідної землі», під час якої презентували свою роботу на навчально-дослідній земельній ділянці;
  • захисті науково-дослідницької роботи (секції «Овочівництво») в Таврійському державному агротехнологічному університеті.
  • педагогічних читаннях «Стратегія трудового виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в Україні».

Юннати відвідали Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила», Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ».

– Жидок Анну нагородили Дипломом ІІІ ст. Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді за високий рівень виконання та презентацію науково-дослідної роботи;

– команда комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» стала призером Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за що відзначена Дипломом ІІІ ст. Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді.

За активну участь у виставці-презентації «Щедрість рідної землі» у рамках Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів команда комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» отримала Грамоту Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді.

Вітаємо переможців та бажаємо творчих злетів!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар