День відкритих дверей | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


День відкритих дверей

Ось, нарешті, і відірвався перший осінній листочок з календаря нового 2017-2018 навчального року.

Попереду новий навчальний рік. І цей рік буде сповнений цікавими подіями, новими зустрічами, веселими іграми, конкурсами, екскурсіями та багатьма іншими різними справами. Цей рік відкриє перед юннатами нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

22 вересня 2017 року, Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр вітав дружню юннатівську родину з святом „Дня відкритих дверей”. В рамках свята було проведено Всеукраїнську акцію „День юного натураліста” та Всесвітню акцію „Голуб миру”.

Святковий день розпочався гучними оплесками, щирими посмішками, адже він приготував багато приємних несподіванок та палких привітань, нових вражень та радісних хвилин у колі юннатівських друзів, мудрих наставників-педагогів та почесних гостей закладу.

Традиційно, свято розпочалось гімном України, під його звучання юннати підняли прапор.

Відкрив свято директор ЗОЕНЦ Геревич Олександр Васильович, який привітав колег і всіх присутніх з початком нового навчального року, побажав юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Радість традиційного нашого свята разом з нами розділяли почесні гості , які привітали юннатів з новим навчальним роком. Це Мальцева Надія Якимівна – ветеран освіти і юннатівського руху, Рішко Адальберт Адальбертович – високопрофесійний природо охоронець, педагог, ветеран юннатівського руху, Гриньо Михайло Михайлович – голова громадської ради при Закарпатскій ОДА, член обласної колегії департаменту освіти і науки, Мигаль Андрій Володимирович – кандидат біологічних наук, викладач кафедри лісництва географічного факультету УжНУ. На згадку від дирекції ЗОЕНЦ гості отримали подяки та саджанці магнолії.
Юннати вітали всіх присутніх декламувавши вірші й співали пісні.
Еколого-просвітницький ляльковий театер „Екознайки” привітав присутніх виставою під назвою: „Пригоди в лісі”, яку всі з великим задоволенням дивились.
Педагоги ЗОЕНЦ провели з юннатами та гостями оглядову екскурсію навчальними приміщеннями, лабораторіями, познайомили з мешканцями куточка живої природи, з виставкою урожаю зібраного на навчально-дослідній земельній ділянці під назвою „Щедрість рідної землі”.
Було представлено експедиційне спорядження та натуралістичне обладнання – намет, човен, столик для роботи з визначниками, мікроскопи, біноклі, лупи, GPS – прилад, які використовуються під час навчально-польових практик та експедицій.
Веселий, рухливий майданчик під назвою „Живий світ дендрарію ЗОЕНЦ” дав можливість учасникам заходу позмагатись і показати свої знання у природоохоронній діяльності. Вихованці із задоволенням демонстрували свої таланти, а також брали участь у жартівливих бліц-конкурсах. Юні природолюби отримали яскраві враження від цікавих завдань, запропонованих ведучими конкурсів.

Також всі юннати взяли участь у висадці саджанців куща калини – символа України, який виграли наші вихованці у конкурсній програмі свята лісу.

Всім відомо, що 21 вересня є Міжнародним днем миру. В усіх куточках Землі проводились заходи присвячені цюму дню. Символом Дня миру є птах – голуб. Юннати ЗОЕНЦ також приєднались до Всесвітньої акції „Голуб миру” випустивши голубів у мирне і безкрайне небо.
З любов’ю в серці і патріотичним настроєм діти малювали малюнки на бруківці на тему: „Голуб – символ миру”.

Святкова дискотека стала гарним завершенням урочистого свята.

Ми сподіваємось, що наш захід приніс море незабутніх вражень, позитивних емоцій, посмішок та виявить бажання займатись в творчих еколого-натуралістичних об’єднаннях ЗОЕНЦ. Впевнені, що новий навчальний рік для вихованців екоцентру буде успішним і стане яскравою сторінкою в історії юннатівського руху України.

Запрошуємо всіх Вас до нас!!!
Підготувала: методист відділу
організаційно-масової роботи
Оксана Кремінь

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар