Інформація про проведення обласного екологічного пленеру «Моя Україна» (створення об’єктів ландшафтного дизайну з природних та вторинних матеріалів) | Національний еколого-натуралістичний центр 18-20 жовтня - ІІ етап тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» *** 19-20 жовтня - Осіння сесія Всеукраїнської школи методиста позашкільного навчального закладу *** 23-27 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів.


Інформація про проведення обласного екологічного пленеру «Моя Україна» (створення об’єктів ландшафтного дизайну з природних та вторинних матеріалів)

 

10 жовтня 2017 року Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено обласний екологічний пленер «Моя Україна» з метою виховання бережливого ставлення до довкілля, формування у підростаючого покоління вишуканого естетичного смаку на кращих екологічних зразках, розвитку осмислення простору ландшафту як культурної та національної цінності, виявлення та підтримки обдарованої талановитої молоді, вдосконалення естетичного, трудового, природоохоронного, патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння свідомому вибору професії.

У роботі пленеру свою майстерність показали 82 учасників в складі 21 команди з позашкільних та загальноосвітніх закладів Баштанського, Братського, Новобузького, Єланецького, Снігурівського, Миколаївського районів та міста Миколаєва.

На навчальних ділянках відділу квітництва та на парковій території ОЕНЦУМ команди-учасниці реалізовували та захищали свої проекти арт об’єктів з природних та вторинних матеріалів відповідно до тем пленеру.

Команди працювали дружно, завзято та з великим бажанням поділитись своїми ідеями і досвідом створення авторського, а головне – екологічного та дизайнерського декору ручної роботи для оздоблення квітників, газонів і рекреаційних ділянок міста та навчальних закладів.

Експертна комісія у складі фахівців в галузі ландшафтного дизайну, екології та об’єктів туризму уважно вислухали творчі захисти всіх команд та надала професійні поради по вдосконаленню створених арт об’єктів.

Діти виготовили креативні арт об’єкти наповнені національним колоритом, щедрістю осінніх барв, творчим потенціалом, закликом до реорганізації творчого простору довкілля, які викликали схвальні відгуки членів експертної комісії і захоплення відвідувачів. Під час творчого захисту діти показали не тільки свою креативність у виготовленні інсталяцій, а й співочі, музикальні та артистичні таланти.

Відповідно тематиці арт об’єктів з природних та вторинних матеріалів
номінацію «Щедрість рідної землі» представили:

– композиція «Чарівні дари осені» виготовлена Підгайною Діаною, Бабінською Анастасією, Сорокіною Юлією, вихованцями гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Кустурової Світлани Анатоліївни;

– композиція «Чаювання на природі» виготовлена Цвєтковою Кристиною, Передрій Лілією, Вінничуком Данилом, Бородіною Іриною, вихованцями гуртка «Юні природознавці» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на базі Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської районної ради під керівництвом Лахтіонової Ірини Вікторівни;

– композиція «Щедрість рідної землі», виготовлена Нотелько Дмитром, Нотелько Анастасією, Лисицею Тетяною, вихованцями гуртка «Писанкарство» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району під керівництвом Рижик Юлії Володимирівни;
номінацію «Диво килими» представили:

– композиція «Осіння гірлянда» виготовлена Антоновою Юлією, Зику Євгенією, Пігур Анною, Задорожною Анастасією, вихованцями гуртка «Художня обробка соломки і прикладний декор» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Чудіної Інги Миколаївни;

– композиція «Осінні кольорові метелики» виготовлена Зборовською Вікторією, Сергєєвою Єлизаветою, вихованцями гуртка «Народна творчість» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Петрик Ганни Григорівни;

– композиція «Фольклорна стежка» виготовлена Якушевською Аліною, Фоміною Катериною, Гулюк Анастасією, Бадалагою Оленою, вихованцями гуртка «Флористика» Станції юних натуралістів міста Миколаєва під керівництвом Тісовської Яни Олегівни;
номінацію «Креативне мобілє» представили:

– композиція «Мелодія вітру» виготовлена Верлан Анастасією, Щербиною Софією, вихованцями гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Новобузького району під керівництвом Мурадіної Тетяни Володимирівни;

– композиція «Двері у природу» виготовлена Завадською Тетяною, Проценко Анастасією, Литвиненко Олександрою, вихованцями творчої групи «Дивосвіт» Новобузької гімназії Новобузького районної ради під керівництвом Блащук Олени Володимирівни;

– композиція «Осіння чарівна мандала» виготовлена Карпенко Вікторією, Карпенко Валерією, вихованцями гуртка «Основи психології для підлітків» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Ритенко Олени Володимирівни;
номінацію «Міні садочок» представили:

– композиція «Міні садочок» виготовлена Коношко Кристиною, Тришак Інною, учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№ 23 Миколаївської міської ради під керівництвом Вань Вікторії Олегівни;

– композиція «Міні сад» виготовлена Опарніковим Іллєю, вихованцем гуртка «Народна творчість» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Коркішко Олени Олександрівни;
номінацію «Пташина їдальня» представили:

– композиція «Годівничка – запрошення до сніданку» виготовлена Мироновим Андрієм, вихованцем гуртка прикладних мистецтв «Образ» Будинку творчості учнів Миколаївського району під керівництвом Коркішко Олени Олександрівни;

– композиція «Пташина їдальня» виготовлена Папалуца Олегом, Петросян Андроніком, Пурдик Альбіною, Стецюк Віолетою, вихованцями гуртка «Сувенір» Возсіятської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради під керівництвом Вєдяєвої Наталії Олександрівни;
номінацію «Лісова Мавка» представили:

– композиція «Креативна спідниця Мавки Лісової» виготовлена Бушмич Діаною, Могилевець Олександрою, Вільховим Анатолієм, вихованцями творчої групи «Мавки» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Миколаївської міської ради під керівництвом Вололовцевої Анастасії Михайлівни;

– композиція «Лісова Мавка» виготовлена Лазаренко Юлією, Русаловою Олександрою, Олексюк Анною, вихованцями гуртка «Флористика» Будинок творчості дітей та юнацтва Снігурівського району під керівництвом Вінійчук Марини Петрівни;

– композиція «Креативна Лісова Мавка» виготовлена Шевченко Софією, Кострубським Михайлом, Котлром Іллєю, Шевченко Артемом, вихованцями гуртка «Рослини-символи України» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району під керівництвом Кофан Олени Олександрівни та Шевченко Марії Сергіївни;
номінацію «Плетена скульптура» представили:

– композиція «Нерозлучники» виготовлена Чкан Аліною, Лут Аліною, Полупановою Юлією, вихованцями гуртка «Аріадна» Будинку творчості учнів Миколаївського району на базі Шостаківської загальноосвітній школі
І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради під керівництвом Шевченко Наталії Анатоліївни;

– композиція «Крізь віки» виготовлена Бондаренко Олександром, Шпак Єлизаветою, Напханенко Веронікою, Рудинською Мілєною, вихованцями творчої групи «Плетена ідилія» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради під керівництвом Соломійчук Ганни Василівни;
номінацію «Пластикові дива» представили:

– композиція «Друге життя пластику – чисте довкілля» виготовлена Бугаєвською Наталією, Лендою Валентиною, Пузняк Аліною, вихованцями творчої групи «Юні ботаніки» Братської районної гімназії Братської районної ради під керівництвом Сушко Людмили Валеріївни;

– композиція «Пластикові дива» виготовлена Деменко Дарією, Шерстій Артуром, Хомик Аміною, вихованцями творчого учнівського об’єднання «Лідер», Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради під керівництвом Стірус Лесі Василівни;

– композиція «Аліса в Країні Чудес» виготовлена Нікітіною Катериною, Кулик Ганною, Ковальчук Валерією, Криловою Альбіною, вихованцями гуртка «Любителі тварин» Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом Міхненко Ольги Миколаївни;


Після плідної роботи всіх учасників пленеру чекала «Щедра фіто чайна» з гарячими авторськими чаями та солодощами від творчої групи керівників гуртків нашого центру.

Під час підведення підсумків плідної та змістовної роботи обласного екологічного пленеру «Моя Україна» відбулось нагородження всіх команд-учасниць дипломами та подарунками.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар