Свято захисту тварин в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Свято захисту тварин в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

До Всесвітнього Дня захисту тварин для вихованців ОЦЕНТУМ, учнів 1-3 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 7, 16, 17, 33, було проведено цікавий і пізнавальний виховний захід «Добро починається з тебе».

Цей День у всьому світі відзначається 4 жовтня. Зародилося воно в 1931 році у Флоренції, на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин. Вважається, що саме ця дата була обрана не випадково: 4 жовтня відзначається день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, який є покровителем тварин.

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги.

Під час заходу діти дізналися про фауну Кіровоградщини, її сучасний стан, види тварин, що потребують охорони, поділилися розповідями про особливості поведінки своїх улюбленців, про їх харчування та догляд, улюблені звички та умови утримання.

Також діти переглянули презентацію «Пам’ятники тваринам», з якої дізналися про заслуги деяких тварин, їхню хоробрість для людства та розмалювали агітаційні плакати присвячені Дню захисту тварин. Весь захід супроводжувався показами зворушливих відеороликів про життя тваринок та їх пристосування до навколишнього середовища.

Особливі враження вихованці отримали від живого спілкування з домашніми улюбленцями – домашніми собаками і тими, що були підібрані, вилікувані та доглянуті педагогами ОЦЕНТУМ.

Кожна людина повинна любити і захищати тварин, тому що тільки ті люди, які поважають тваринний світ – поважають себе,  інших людей і просто світ, в якому він живе. Кожне звірятко потребує нашої  опіки і турботи. Любити потрібно  не тільки домашніх тварин, таких наприклад як, собачки, котики, пташки, рибки, морські свинки та інше, а ще й диких тваринок, таких як, леви, леопарди, бегемоти, слони і т.д.

Тож бережімо тварин нашої планети і захищаймо своїх домашніх улюбленців!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар