День захисника України! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


День захисника України!

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

Це свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, військових традицій, сприянна дальшому зміцненню патриотичного духу в суспільстві.

12 жовтня 2017 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) юннати дивилися документальний фільм, присвячений захисникам України. Було проведено бесіду, присвячену мужнім захисникам України, Після перегляду фільму відбулося жваве спілкування у форматі: питання – відповідь.

12-13 жовтня юннати КЗО “ОЕНЦДУМ” взяли участь у фестивалі “Як козаки…”, який було проведено комунальним закладом освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).

Перегляд документального фільму

Перегляд документального фільму

Бесіда після перегляду фільму

Фестиваль Як козаки…

Фестиваль Як козаки…

Фестиваль Як козаки…

Фестиваль Як козаки…

Фестиваль Як козаки…

Підготувала:
Калашникова Н.Д, завідувач відділу організаційно-масової
роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар