Майстер-клас по створенню наноакваріуму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Майстер-клас по створенню наноакваріуму

20 жовтня 2017 року керівник гуртків Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради Денисюк Іван Васильович провів майстер-клас по створенню наноакваріума для учнів 9 класу Житомирського екологічного ліцею №24.

Наноакваріум – це міні акваріум, об’єм якого становить 10-30 літрів. Іван Васильович розповів про різні види наноакваріумів, їх місце в сучасному дизайні інтер’єру та новітні ідеї аквадизайну. Наочно було продемонстровано покрокове оформлення дизайну наноакваріумі, від підготовки спеціального ґрунту до заселення його дрібними рослинами-гідробіонтами та акваріумними рибками. Незважаючи на те, що наноакваріум має невеликі розміри – в ньому теж можна створити підводний біоценоз. Для цього необхідно використати спеціальне обладнання. Іван Васильович продемонстрував цікаву лампу, яка має три види світла, мінінагрівач та спеціальний фільтр для води.

Діти з захопленням спостерігали за робочим процесом створення на їх очах наноакваріуму, який можна розмістити де завгодно: на робочому столі, класі, вдома та ін.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар