18 жовтня 2017р. працівники Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді взяли участь у міждисциплінарному воркшопі з поширення знань «Інтелектуальні інформаційні технології в освіті та науці», який відбувся на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимир Гнатюка.
На заході були розглянуті питання українського стартапу Petiole, як прикладу реалізації інтелектуальних інформаційних технологій у високоточному рослинництві, яке висвітлив технічний директор СТО Petiole Андрій Сєлєзньов. Із застосуванням on-line платформи PhotosynQ, як веб-інструменту для інтегральної оцінки фізіологічного стану рослин учасників познайомив к.б.н., доцент ТНПУ ім. Володимира Гнатюка Андрій Герц.
На завершення було розглянуто актуальні проблеми та перспективи інтелектуальних інформаційних технологій у реалізації освітніх ІТ стартапів.