Екскурсія до Центру підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова» – Школи бонітерів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Екскурсія до Центру підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова» – Школи бонітерів

В останній день перед канікулами, юннати гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради побували на екскурсії у Центрі підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова». Директор Центру, Крилова Олена Миколаївна, гостинно зустрічала дітей на прозі. Вона розпочала свою екскурсію з розповіді про Центр кваліфікації – що це за місце, хто тут може вчитися і для чого.

Діти бачили речі, якими користуються стригалі, вовну, шкури різних порід вівців. Дуже цікаво було почути як миють і далі обробляють вовну, побачити різноманітні зразки вовни— все це хотілося потримати в руках. Олена Миколаївна розповіла учням багато цікавого про спеціалістів, яких називають «бонітерами», про актуальність цієї професії у степовому регіоні Півдня України.

Всі діти були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть у Асканійському степовому краю.


Чорнобаєва О.Л., керівник гуртка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар