Екскурсія до Центру підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова» – Школи бонітерів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Екскурсія до Центру підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова» – Школи бонітерів

В останній день перед канікулами, юннати гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради побували на екскурсії у Центрі підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова». Директор Центру, Крилова Олена Миколаївна, гостинно зустрічала дітей на прозі. Вона розпочала свою екскурсію з розповіді про Центр кваліфікації – що це за місце, хто тут може вчитися і для чого.

Діти бачили речі, якими користуються стригалі, вовну, шкури різних порід вівців. Дуже цікаво було почути як миють і далі обробляють вовну, побачити різноманітні зразки вовни— все це хотілося потримати в руках. Олена Миколаївна розповіла учням багато цікавого про спеціалістів, яких називають «бонітерами», про актуальність цієї професії у степовому регіоні Півдня України.

Всі діти були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть у Асканійському степовому краю.


Чорнобаєва О.Л., керівник гуртка.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар