Читаємо Сухомлинського | Національний еколого-натуралістичний центр 29-31 травня - Фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» *** 29-31 травня - Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»


Читаємо Сухомлинського

Педагогічна спільнота Кіровоградщини, України та світу  у 2018 році відзначатиме 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, публіциста, письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського.

У рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проводить Обласний педагогічний марафон «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського»  (офіційний хештег –#Сухомлинському100). Доповнюючи та урізноманітнюючи зміст Марафону, науково-методична лабораторія виховної роботи і формування культури здоров’я обласного інституту ініціювала проведення флешмобу «Читаємо Сухомлинського».

Мета флешмобу – вшанування пам’яті українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського, дослідження його творчих ідей та літературної спадщини. За своє життя Василь Олександрович написав 48 монографій та понад 600 статей. Окрім наукового доробку він є автором понад 1500 оповідань, казок, притч і новел для дітей.

Вихованці та педагогічвні працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» долучилися до флешмобу. Так, вихованці гуртка «Природа рідного краю» протягом листопада ознайомилися з творами Василя Сухомлинського: прочитали та обговорили пізнавальні казки «Соловей і Жук», «Деркач і Ластівка», «Два метелики», «Сорока-білобока», «Чудова пісня Жайворонка» і т.д., які ознайомили дітей із світом природи, звичками тварин, способом їх життя та особливостями поведінки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар