День Святого Миколая | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День Святого Миколая

18 грудня 2017 року, в переддень святкування Дня Святого Миколая,  в КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» для дітей з особливими освітніми потребами – переможців конкурсу малюнка «Намалюй казку» відбувся однойменний обласний благодійний захід «На Святого Миколая щира усмішка засяє».

Організаторами свята є управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за участю Ліги старшокласників Черкащини.

Урочисту частину свята вітальним словом відкрили заступник начальника управління облдержадміністрації Оксана Сімушіна та ректор ЧОІПОПП Наталія Чепурна. 

Для запрошених гостей була проведена екскурсія  в Музей хліба, де зібрані  найкращі експонати з усієї області, що висвітлюють  історію хліба, його значення для людини, походження основних зернових культур.

Завітали дітлахи і на виставку учнівських  робіт закладів середньої освіти   Черкаської  області, що 13 грудня 2017 року взяли участь  в  обласному етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та виставці-конкурсі «Український сувенір».

Господарі закладу приготували для діток веселі розважальні  ігри і майстер-класи з виготовлення новорічного сувеніру і листівки до Нового року. Особливий захват у творчої молоді викликав майстер-клас «Хенд-мейд», адже перед дитячими оченятами відкрився цілий світ рукоділля, ліплення, малювання.

Зацікавив дітей і гостей свята майстер-клас «Фітодизайн». Ця новітня технологія, що пов’язана зі створенням рослинних композицій, не тільки  сприяє розвитку почуття краси, любові до рідної природи, а  і розвитку творчих можливостей, зосередженості і естетичних смаків.

У  хорошому настрої діти  перемістилися в актову залу Центру, де їх привітав начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Феєрична концертна програма за участю дитячих  музичних колективів області та подарунки від Святого Миколая стали завершальними незабутніми акордами свята.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар