День Збройних Сил України для вихованців Генічеської районної станції юних натуралістів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День Збройних Сил України для вихованців Генічеської районної станції юних натуралістів

День Збройних Сил України для вихованців Генічеської районної станції юних натуралістів гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (кер. Пирогов І. А.) став дуже особливим днем, який довго чекали, до якого дуже серйозно готувались і як наслідок, пройшов він швидко, однак усім гуртківцям дуже запам`ятався!

До нас завітали ну дуже поважні гості – військовослужбовці 37–го мотопіхотного батальйону «Хортиця».

Гуртківці підготували воїнам справжнє свято: музичні вітання, вокальні подарунки, розповіді про історію створення Збройних Сил України, про сучасних героїв неоголошеної війни. Між гуртківцями та військовослужбовцями відбувся брейн-ринг «Історія козацтва Запорізької Січі», де перемогла справжня дружба!

Але родзинкою заходу відбулась презентація роботи «Жіночі долі крізь призму війни», яку підготували Акімов Владислав та Гладун Кароліна (кер. Акімова О. Л.), в якій була розповідь про жінку – солдата Збройних Сил України, яка покинула рідне місто Маріуполь та стала на захист своєї Батьківщини. І цей справжній патріот України була разом з нами. Гуртківці подарували їй квіти, а також ще раз привітали зі святом і побажали усім міцного здоров`я і миру на нашій землі.

Ще довго діти не відпускали військовослужбовців – задавали питання, фотографувались, дарували жовто-блакитні стрічки та малюнки про мирне небо! А гарячий чай та солодощі створили для військовослужбовців справжній домашній затишок.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар