Святий Миколай  завітав у гості до маленьких юннатів на Буковині | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Святий Миколай  завітав у гості до маленьких юннатів на Буковині

Новорічно-різдвяний цикл свят, мабуть, найулюбленіший час і у дітей, і у дорослих. Проведення таких свят стало традиційним для юннатів та педагогів Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Вихованню гуртківців на славних традиціях українського народу, гордості і поваги за свою країну та її історію у закладі приділяється велика увага.

18 грудня 2017 року до вихованців творчого об’єднання раннього розвитку завітав святий Миколай. Це свято організувала разом зі своїми юннатами методист, керівник гуртка «Основи фенології» Хлус Лариса Миколаївна.

Діти у віршах та піснях розповідали про святого чудотворця, про його добрі справи. Маленькі артисти створили відчуття свята не лише у своїх однолітків, а й у працівників центру, батьків, які також були запрошені на свято.

Святий Миколай вручив дошкільнятам та присутнім на святі дітям «Миколайчики».

Такі заходи сприяють національно-патріотичному та естетичному вихованню учнівської молоді.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар