Шановні передплатники і автори науково-художнього журналу для дорослих та дітей «Паросток»! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Шановні передплатники і автори науково-художнього журналу для дорослих та дітей «Паросток»!

Швидко і зручно…
В будь-якому поштовому відділенні Ви можете передплатити собі, своїм рідним та друзям у подарунок наш науково-художній журнал для дорослих та дітей «Паросток» за передплатним індексом 74561.
Журнал виходить щоквартально, вартість – 17.10 грн.
Видання допомагає збагнути таємниці природи, гармонію стосунків людини і довкілля.
На його сторінках публікують свої статті відомі вчені-біологи, екологи, аграрії, педагоги, психологи та літератори. Тематика публікацій журналу доступна широкому колу читачів. Матеріали з актуальних питань природничих наук, народознавства, психології, педагогіки, культурології, які друкуються у «Паростку», можна використовувати на заняттях з біології, екології, народознавства, географії, хімії, літератури.
Сторінка для наймолодших читачів пропонує цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.

Бажаючі можуть надсилати свої статті на електронну адресу:
redakciya_parostok_nenc@ukr. net

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар