Проведено заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Проведено заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту

26, 29 січня 2018 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Ю. Ф. Педан) відбулися заходи, присвячені трагічним подіям Голокосту.

Інформацію про Голокост в Украї́ні було розміщено на інформаційному стенді. Багато уваги в цих інформаційних матеріалах приділено фактам порятунку євреїв українцями. Адже багато українців, ризикуючи життям, рятували євреїв від знищення.

Єврейському меморіальному музеєві “Яд Вашем” та ентузіастам вдалося встановити 2 363 прізвища рятівників-українців, які одержали почесне звання “Праведник народів світу”.

Вихованці гуртків середнього та старшого шкільного віку, учні 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М. В. Войтенко) мали змогу переглянути відеоматеріали про трагічні події знищення євреїв та підпільників в м. Новомосковськ Дніпропетровської області, дізналися, що за період з 1941 до 1945 року на українських землях загинуло близько 3 000 000 цивільних осіб (українців та представників інших етносів), з яких близько 500.000 євреїв, що проживали в Україні.

На заняттях гуртків проводилися інформаційні хвилинки, на яких надавалися факти про Голокост, трагедію Бабиного Яру та бабиних ярів України.

Усього заходами було охоплено близько 450 гуртківців.

Заступник директора з виховної роботи

М. Б. Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар