20.01.2018 року Національним еколого натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Всеукраїнською асоціацією голубівників проведено Національну виставку голубів, яка відбулася під гаслом «Голуб – птах миру в Україні». Захід відбувся на території виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Були представлені різноманітні колекції голубів різних груп, таких як високолетні, м’ясні, бійні та декоративні. Виставку відвідали більш ніж 300 людей різної вікової категорії, що говорить про зацікавленість в голубівництві як дорослих так і дітей. Серед почесних гостей виставки – генерал армії України Леонід Васильович Деркач, почесний президент Всеукраїнської асоціації голубівників, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор Володимир Валентинович Вербицький.
Захід був проведений з метою залучення та зацікавлення молодого покоління до розведення голубів. На виставці презентували рідкісні представники різних порід, яких оцінювали досвідчені та справедливі експерти. Власники голубів-переможців отримали почесні нагороди. Виставка проводиться двічі на рік. І кожний зацікавлений може відвідати виставку для отримання досвіду та представлення власних експонатів голубів.