Український сувенір — 2018 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Український сувенір — 2018

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої молоді, заохочення її до спільного творення на традиційному ґрунті виробів декоративно-ужиткового мистецтва Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді щороку проводить Всеукраїнську виставку — конкурс «Український сувенір». В січні місяці 2018 року на виставку подано біля 500 робіт з усіх областей України. Нині журі проводить оцінювання конкурсних робіт. Найбільш цікаві роботи пропонуються до вашої уваги.

1. «Кошик з лози» Притуляк Владислав; Вінницька обл.

2. «Хлібниця» Корженко Дар’я; Вінницька обл. 3. «Обплетена банка» Коваль Павло; Вінницька обл.

4. «Козацька булава» Бідний Дмитро; Запорізька обл.

5. «Коник-каталка» Дацінько Уляна; Дніпропетровська обл.

6. «Любіть Україну» Щадей Анюта; Іршавська рай СЮТ.

7. «Ляльки в національному вбранні» Жупанін Юлія; м. Київ.

8. «Композиція «Україночка»» Брижак Віолетта; м. Кривий Ріг. 9. «Ажурний гердан» Ганіна Анастасія; м. Київ.

10. «Мати з немовлятами» Тищенко Наталія; Рівненська обл.

11. «Узварник» Сторчеус Ростислав, III вікова група; Київська обл. 12. «Розквітай Україна!» Білоус Олена; Київська обл.

13. «Поличка-крамничка» Юзвенко Тарас; Кіровоградська обл.

14. «Набір декоративних тарелей» Сакевич-Павлова Анастасія; Київська обл.

15. «Зимова фантазія» Лахтіонова Діана; Миколаївська обл.

16. «Український етнограй» Гордєєва Олександра; Київська обл.

17. «Сумка з маками» Лозовенко Катерина; Київська обл.

18. «Вишитий рушник» Дем’яненко Вікторія; Вінницька обл. 19. «Серветка» Гребеньова Юлія; Вінницька обл. 20. «Новорічні мережки» Лук’янчук Уляна; Вінницька обл.

21. «Булава — символ гетьманської влади» Петрик Владислав; Чернігівська обл.

22. «Корова «Зорька»» Івахненко Діана; Сумська обл. 23. «Вчуся майструвати» Чирко Олександр; Сумська обл.

24. «Настільна лампа» Поночевний Артем; м. Київ.

25. «Діти землі» Дмитренко Тамара; Київська обл.

26. «Коник-гойдалка» Кравець Дмитро; Запорізька обл.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар