Український сувенір — 2018 | Національний еколого-натуралістичний центр 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


Український сувенір — 2018

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої молоді, заохочення її до спільного творення на традиційному ґрунті виробів декоративно-ужиткового мистецтва Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді щороку проводить Всеукраїнську виставку — конкурс «Український сувенір». В січні місяці 2018 року на виставку подано біля 500 робіт з усіх областей України. Нині журі проводить оцінювання конкурсних робіт. Найбільш цікаві роботи пропонуються до вашої уваги.

1. «Кошик з лози» Притуляк Владислав; Вінницька обл.

2. «Хлібниця» Корженко Дар’я; Вінницька обл. 3. «Обплетена банка» Коваль Павло; Вінницька обл.

4. «Козацька булава» Бідний Дмитро; Запорізька обл.

5. «Коник-каталка» Дацінько Уляна; Дніпропетровська обл.

6. «Любіть Україну» Щадей Анюта; Іршавська рай СЮТ.

7. «Ляльки в національному вбранні» Жупанін Юлія; м. Київ.

8. «Композиція «Україночка»» Брижак Віолетта; м. Кривий Ріг. 9. «Ажурний гердан» Ганіна Анастасія; м. Київ.

10. «Мати з немовлятами» Тищенко Наталія; Рівненська обл.

11. «Узварник» Сторчеус Ростислав, III вікова група; Київська обл. 12. «Розквітай Україна!» Білоус Олена; Київська обл.

13. «Поличка-крамничка» Юзвенко Тарас; Кіровоградська обл.

14. «Набір декоративних тарелей» Сакевич-Павлова Анастасія; Київська обл.

15. «Зимова фантазія» Лахтіонова Діана; Миколаївська обл.

16. «Український етнограй» Гордєєва Олександра; Київська обл.

17. «Сумка з маками» Лозовенко Катерина; Київська обл.

18. «Вишитий рушник» Дем’яненко Вікторія; Вінницька обл. 19. «Серветка» Гребеньова Юлія; Вінницька обл. 20. «Новорічні мережки» Лук’янчук Уляна; Вінницька обл.

21. «Булава — символ гетьманської влади» Петрик Владислав; Чернігівська обл.

22. «Корова «Зорька»» Івахненко Діана; Сумська обл. 23. «Вчуся майструвати» Чирко Олександр; Сумська обл.

24. «Настільна лампа» Поночевний Артем; м. Київ.

25. «Діти землі» Дмитренко Тамара; Київська обл.

26. «Коник-гойдалка» Кравець Дмитро; Запорізька обл.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар