Відбувся Обласний зліт юних натуралістів | Національний еколого-натуралістичний центр 21–22 серпня - Всеукраїнська серпнева конференція «Педагогічний пошук - 2018» *** 8-9 вересня - Всеукраїнський турнір «Юний бджоляр» *** 11-13 вересня - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В рамках зльоту – Педагогічні читання «Компетентнісний підхід в роботі учнівських аграрних об’єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів» *** 17-19 вересня - Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну *** 17-19 вересня - Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою» *** 26-28 вересня - Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 26-28 вересня - Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В рамках зльоту – педагогічні читання «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти в світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського» *** 27 вересня – 17 жовтня - Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Відбувся Обласний зліт юних натуралістів

Відповідно до плану роботи Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 12 квітня 2018 р. відбувся Обласний зліт юних натуралістів, в якому взяли участь понад 100 учасників – учнів, вихованців і педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Захід проходив у 6 номінаціях: «Учнівські лісництва», «Учнівські виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання», «Екологічні експедиції, походи, польові практики», «Квітуча Україна», «Плекаємо сад», «Секрети великоднього хліба».

За підсумками роботи журі переможцями стали:

Номінація «Учнівські лісництва»:

І місце:

  • Лотоцька Марія, Мазур Роман, учні 8 класу Сосулівської ЗОШ І-ІІ ст. Чортківського району (керівник: Погріщук О. К.).

ІІ місце:

  • Вишньовська Ганна, Чайковська Галина, учні 8 класу КЗ «Лучківська ЗОШ І-ІІ ст. Тернопільської районної ради» (керівник: Люба О. В.).

ІІІ місце:

  • Міньковська Софія, учениця 9 класу Стіжоцького НВК Шумського району (керівник: Саланда Т. Ф.);
  • Ситник Тетяна, Васильків Олена, учениці 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва Зборівського району (керівник: Леськів З. М.).

Номінація «Екологічні експедиції, походи, польові практики»:

І місце:

  • Сторож Тетяна, учениця 9 класу Іванчанської ЗОШ І-ІІ ст. Збаразького району (керівник: Бутрин С. С.).

ІІ місце:

  • Сторожук Тетяна, учениця 5 класу Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ Збаразького району (керівник: Сторожук І. О.);
  • Макаранюк Оксана, учениця 8 класу Латковецької ЗЗСО І-ІІ ст. Мельнице-Подільської ОТГ Борщівського району (керівник: Ганусяк М. М.).

ІІІ місце:

  • Голик Олег-Іван, Городисько Зоряна, учні 9 класу Трибухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Трибухівського ОТГ Бучацького району (керівник: Голик А. І.);
  • Дзяд Надія, учениця 10 класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Кременецької міської ради (керівник: Олійник О. В.).

Номінація «Квітуча Україна»:

І місце:

  • Терлецька Дарина, Корнелюк Катерина, вихованки гуртка «Лікарські рослини» Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради (керівник: Ліннік І. С.);
  • Плецан Сніжана, учениця 9 класу Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району (керівник: Бойчук Л. В.).

ІІ місце:

  • Бойко Аліна, вихованка гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Монастириського районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості (керівник: Бойко Г. П.);
  • Пригар Аліна, учениця 8 класу Горішньовигнанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Чортківського району (керівник: Кінь Г. В.);
  • Івашків Наталя, учениця 11 класу Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. Козівського району (керівник: Івашків Г. І.).

ІІІ місце:

  • Біленька Олеся, учениця 3 класу Болязубської ЗОШ І ст. Збаразького району (керівник: Ткач О. І.);
  • Слободян Анастасія, учениця 7-В класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (керівник: Нечукаєва Н. В.).

 

Номінація «Учнівські виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання»:

І місце:

  • Медвецька Анна, Тищук Яна, Попівчак Вероніка, вихованці гуртка «Юні овочівники» Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник: Федун Г. Р.);

ІІ місце:

  • Яремій Максим, учень 10 класу Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3-гімназія імені Романа Андріяшика» Борщівської ОТГ Борщівського району (керівник: Бачик М. М.);
  • Мисевич Христина, учениця 7 класу Глибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району (керівник: Осьо О. І.).

ІІІ місце:

  • Верницький Сергій, Бенцал Ірина, вихованці гуртка «Юні овочівники» Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник: Федчина Г. М.).

 

Номінація «Плекаймо сад»:

І місце:

  • Поліщук Уляна, учениця 6 класу, Шевчук Максим, учень 9 класу Великовікнинської ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького району (керівник: Поліщук М. І.).

ІІ місце:

  • Горин Олександр, учень 9 класу Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Чортівського району (Братків О. І.);
  • Вольська Катерина, учениця 7 класу Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст. Скориківської ОТГ Підволочиського району (керівник Чорній І. Б.);
  • Клим Інна, учениця 10 класу Кудринецької ЗЗСО І-ІІІ ст. Мельнице-Подільської селищної ради Борщівського району (керівник: Клим Л. Я.).

ІІІ місце:

  • Боднарчук Михайло, учень 8 класу Дністровського закладу ЗСО І-ІІ ст. Мельнице-Подільської селищної ради Борщівського району (керівник: Боднарчук М. С.).

Номінація «Секрети великоднього хліба»:

І місце:

  • Лукаш Вікторія, вихованка гуртка «Хлібознавець» Гушинської ЗОШ І-ІІ ст. Борщівського району (керівник: Верига Г. І.)

ІІ місце:

  • Білий Денис, вихованець гуртка «Умілі руки», Білий Тарас, вихованець гуртка «Рослини – символи України» Козівського дитячого парку «Лісова пісня» (керівник: Олійник М. М.).

ІІІ місце:

  • Родина Клим Людмили Ярославівни, вчителя біології Кудринецької ЗЗСО І-ІІІ ст. Мельнице-Подільської селищної ради Борщівського району.

Переможці обласного зльоту будуть представляти Тернопільську область на всеукраїнських етапах конкурсів.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар