А ми шпаківні будували… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


А ми шпаківні будували…

Як розпускалися садки,
До нас весною завітали
Веселі наші співаки.

Г. Бойко

1 квітня відзначається День птахів. Саме цьому дню і був присвячений захід, який проводили члени гуртка ДОЕНЦ «Природа рідного краю» на базі Лиманського навчально-виховного комплексу № 1 (керівник гуртка: учитель-методист Олена Олександрівна Войтенко). Четвертокласники підготували невеликі доповіді про користь, яку приносять птахи людям, про зусилля пернатих у збудуванні гнізд, вигодовуванні пташенят. Діти познайомилися з оповіданням «Вдячний шпак» (за Остапом Вишнею), взяли участь в орнітологічній вікторині «Птахи нашого краю», дуже сподобалося відгадувати загадки про птахів та відтворювати поведінку птахів в грі пантомімі.

Особливу увагу учні приділили роботі наймолодшої учениці в класі, члену гуртку – Нехаєнко Анастасії. Вона разом зі своїм татом виготувала шпаківні – «дерев’яні хатки для шпаків», які ось-ось прилетять з вирію та своїми співами радуватимуть місцевих мешканців. Одну шпаківню учні самостійно намагалися закріпити на дереві. Але не змогли. Та на допомогу знов прийшов татусь Насті – Нехаєнко Олексій Іванович. Він прикріпив шпаківню на високу липу…

Іншу шпаківню було надано на КОНКУРС до Національного природного парку «Святі гори». Всі чекають на результат і бажають Насті перемоги!

Але головні арбітри – це сім’я шпаків. Саме вони співом біля свого нового житла нададуть відмінну оцінку дружній роботі сім’ї Анастасії Нехаєнко.

Тато, допоможи, будь-ласка!

Тепер, доню, допомагай…

Шпаківня готова до заселення

Спробуємо самостійно

Шпачки! Скоріше прилітайте до своєї нової домівки!

 

Войтенко О. О.,

керівник гуртка «Природа рідного краю» ДОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet