А ми шпаківні будували… | Національний еколого-натуралістичний центр 31 травня - 20 червня - Всеукраїнський форум юних натуралістів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» ***17-20 червня - Всеукраїнський семінар-тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні на тему «GLOBE – 20 років в Україні» *** 17-20 червня - Всеукраїнський збір лідерів дитячого екологічного парламенту та представників юнацьких секцій. Всеукраїнські GLOBE Ігри – 2019 *** 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


А ми шпаківні будували…

Як розпускалися садки,
До нас весною завітали
Веселі наші співаки.

Г. Бойко

1 квітня відзначається День птахів. Саме цьому дню і був присвячений захід, який проводили члени гуртка ДОЕНЦ «Природа рідного краю» на базі Лиманського навчально-виховного комплексу № 1 (керівник гуртка: учитель-методист Олена Олександрівна Войтенко). Четвертокласники підготували невеликі доповіді про користь, яку приносять птахи людям, про зусилля пернатих у збудуванні гнізд, вигодовуванні пташенят. Діти познайомилися з оповіданням «Вдячний шпак» (за Остапом Вишнею), взяли участь в орнітологічній вікторині «Птахи нашого краю», дуже сподобалося відгадувати загадки про птахів та відтворювати поведінку птахів в грі пантомімі.

Особливу увагу учні приділили роботі наймолодшої учениці в класі, члену гуртку – Нехаєнко Анастасії. Вона разом зі своїм татом виготувала шпаківні – «дерев’яні хатки для шпаків», які ось-ось прилетять з вирію та своїми співами радуватимуть місцевих мешканців. Одну шпаківню учні самостійно намагалися закріпити на дереві. Але не змогли. Та на допомогу знов прийшов татусь Насті – Нехаєнко Олексій Іванович. Він прикріпив шпаківню на високу липу…

Іншу шпаківню було надано на КОНКУРС до Національного природного парку «Святі гори». Всі чекають на результат і бажають Насті перемоги!

Але головні арбітри – це сім’я шпаків. Саме вони співом біля свого нового житла нададуть відмінну оцінку дружній роботі сім’ї Анастасії Нехаєнко.

Тато, допоможи, будь-ласка!

Тепер, доню, допомагай…

Шпаківня готова до заселення

Спробуємо самостійно

Шпачки! Скоріше прилітайте до своєї нової домівки!

 

Войтенко О. О.,

керівник гуртка «Природа рідного краю» ДОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар