Фінальний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Фінальний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”

Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю. Ф. Педан) 25 років тому на теренах позашкілля Дніпропетровщини було започатковано новий нетрадиційний напрям – проведення обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад, головною метою якого стала активізація дитячого екологічного руху в містах і районах, організація широкої еколого-просвітницької діяльності щодо привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до необхідності вирішення нагальних місцевих екологічних проблем.

Девіз, під яким проходить конкурс у 2018 році “Хай же щастя на планеті і краса вирує! На землі людина мудро хазяйнує!”, присвячений проблемі раціонального використання природних ресурсів і є актуальним для техногенно навантаженої Дніпропетровщини.

У територіальних відбіркових етапах конкурсу взяли участь майже 4000 учнів всіх вікових рівнів. У зональному відбірковому турі конкурсу у 2018 році взяла участь 31 команда майже з усіх куточків Дніпропетровщини.

Ювілейний конкурс пройшов на базі комунального позашкільного навчального закладу “Міський Палац дітей та юнацтва” Дніпровської міської ради. До фіналу конкурсу вийшли 8 агітбригад, які змагалися за перемогу у конкурсі. Під час підведення підсумків учасникам конкурсу був запропонований святковий концерт, який провели вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості “Альтаїр” Дніпровської міської ради (директор Гут О. А.).

Агітбригада “ЕKOДІТИ” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” Дніпровської міської ради (директор З. А. Антіпова), яка в наполегливій боротьбі стала переможцем обласного фінального туру конкурсу в травні 2018 року представлятиме Дніпропетровську область на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”, який проходитиме в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Непосидючі весельчаки

Глядачі

Журі

Агітбригада “ЛАЙФ” м.Павлограда

Святковий концерт

Церемонія нагородження

Агітбригада “Екодіти” СЗШ 74 ДМР

Н. Д. КАЛАШНИКОВА,

завідувач відділу організаційно масової роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар