Визначено переможців обласного зльоту учнівських лісництв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Визначено переможців обласного зльоту учнівських лісництв

Ліс – це символ багатства і могутності держави, її «зелене золото», це частина історії нашого чарівного краю, людської долі, це спадок минулих поколінь, це надбання сучасного суспільства, це майбуття прийдешніх нащадків. Природа, як справжнє джерело краси, не може не викликати почуття втіхи і радості. Чим багатше й красивіше навколишнє середовище, тим добріші і щасливіші люди, які живуть у гармонії з природою.

Тому сьогодні поряд з базовим навчанням майбутніх громадян України, важливу роль має екологічне виховання дітей. Перш за все мова йде про вихованців учнівських лісництв, які є справжніми захисниками природи.

17 травня 2018 року на базі Державного підприємства «Чорноліський лісгосп» був проведений Х обласний зліт учнівських лісництв «Юні господарі землі».

Основна мета зльоту – підтримка ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв.

В організації та проведенні зльоту взяли участь управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників України та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

У роботі зльоту взяли участь учні – вихованці 16 учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Благовіщенського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Компаніївського, Маловисківського, Новоархангельського, Олександрівського, Онуфріївського районів, міст Знам’янка, Кропивницький та Світловодська.

У вітальному слові до юних природолюбів та їх наставників очільник лісової галузі Кіровоградщини Наталія Ревенко зауважила, що у 39 шкільних лісництвах області навчаються справжні патріоти своєї землі та захисники природних багатств. Кожна команда юних лісівників має успіхи та досягнення у справі збереження зеленої краси свого краю і тому гідна бути переможцем, відзначила начальник управління.

Музичне вітання учасникам зльоту адресували Софія Невмержицька та Уляна Балабушка, вихованки Богданівського учнівського лісництва та «Зеленої планети».

Під час проведення обласного зльоту юні лісівники достойно презентували свою роботу і практичну природоохоронну діяльність по збереженню та примноженню лісових культур, успішно виконали практичну роботу з питань лісознавства, екології та біології, яка проходила на території лісового насадження.

За підсумками змагань третє місце журі присудило ДЕГО «Флора» комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» та Червоно-Нерубаївському учнівському лісництву Підлісненської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 2» Олександрівського району. Другу сходинку посіла «Зелена планета» комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради.

Перше місце й путівку на всеукраїнський зліт учнівських лісництв, який проходитиме в Сумах, виборола команда Богданівського учнівського лісництва опорного навчального закладу «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка Знам’янської районної ради».

Переможців та призерів нагородили дипломами й призами.

Перебування в Чорноліському лісгоспі залишило в юних лісівників та вчителів незабутні враження. Для учасників зльоту було проведено пізнавальну екскурсію територією лісгоспу. Діти мали чудову нагоду проїхатися на квадроциклах та спостерігати за роботою квадрокоптера, а також відпочити в рекреаційному пункті «Лісовичок».

Вітаємо переможців!!!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар