Проведено перший Всеукраїнський фестиваль мистецько талановитих юннатів “Лірики природи” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Проведено перший Всеукраїнський фестиваль мистецько талановитих юннатів “Лірики природи”

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Благодійною організацією “Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна” з початку березня до 14 червня 2018 року було проведено перший Всеукраїнський фестиваль мистецько талановитих юннатів “Лірики природи”.

Фестиваль проводився у два тури: перший – відбірковий, проходив в областях України та в місті Києві; другий – фінальний – всеукраїнський.

Участь у фінальному турі фестивалю, що проходив з 12 по 14 червня, брали переможці першого – відбіркового туру з міста Києва, Київської, Волинської та Одеської областей. У номінаціях “Інструментальна музика”, “Хореографія” та “Вокал” змагалися 15 сольних виконавців та 8 творчих учнівських колективи. Загалом було підготовлено учасниками та оцінено журі 36 номерів.

Фестиваль наглядно продемонстрував наскільки багато талановитих вихованців творчих учнівських об’єднань закладів позашкільної освіти, які вміють і не бояться працювати руками у полі, використовувати свій гострий розум, дивуючи дорослих винаходами та науковими проектами, але ще й в перервах між юннацькими справами співають, танцюють та грають на музичних інструментах! Їм притаманна сила волі, жага знань та прагнення до самовдосконалення. Хочеться окремо виділити історію однієї учасниці, Вікторії Федченко, яка незабаром до початку фінального туру під час нещасного випадку зломала ліктя, але це не завадило найменшій учасниці фестивалю вийти на сцену і зіграти обидва номери за допомогою її вчителя, яка взяла на себе роль другої руки Вікторії.

Всі учасники фестивалю – талановиті яскраві маленькі зірочки. Серед цих зірочок були як більш досвідчені та яскраві так і ті, кому ще потрібно вдосконалювати свої таланти.

У номінації “Хореографія” ґран-прі додому повезли учасники Зразкового хореографічного колективу “Зоряни” Дитячого естетико-натуралістичного центру “КАМЕЛІЯ” м. Бровари Київської області. Перше місце посіли учасники Школи ірландського танцю “Нарнія” та Нальотов Євген разом із своєю напаницею Дарошук Анастасією, учасники бально-спортивного танцю “Градес” Центру дитячої  та юнацької творчості “Шевченківець” м. Києва.

А у номінації “Вокал” ґран-прі був виборений Сорокіною Дар’єю, вихованкою Зразкової студії естрадного співу “Акварелі” ДЕНЦ “КАМЕЛІЯ” м. Бровари Київської області. Перше місце отримала Лахтюк Катерина, вихованка Навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Видраниця Ратнівського району Волинської області.

Бажаємо всім учасникам фестивалю хоробро йти вперед, розвивати свої таланти, набувати досвіду, не боятися випробувань та здобувати нові перемоги.

“Лірики природи” – це щорічний фестиваль, тому звертаємося до всіх юних ліриків природи! Любов до нашої рідної землі у вашому серці, нехай вона надихає вас на майбутню творчість. Наступного року ми із задоволенням допоможемо вам  проявити свої таланти перед компетентним журі у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді!

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар