Поповнення Алеї юннатівського руху | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Поповнення Алеї юннатівського руху

Юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е. В.) спільно з Центром екологічної інформації Херсонської обласної універсально наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара (керівник Сумець К. С.) провели висадження дерев на Алеї «Юннатівського руху» у рамках святкування 100-річчя позашкільної освіти.

Розпочато висадку дерев на «Алеї юннатівського руху Херсонщини» 20 жовтня 2017 року лідерами дитячого Парламенту комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівники: Лукіна С.В., Коваленко І.В.) спільно з ліцеїстами Херсонського Академічного ліцею ім. О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському Державному університеті (Жадан І.А.) та за сприяння Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсально наукової бібліотеки ім. О. Гончара. Висаджено було 3 дубки, 1 кущ зізіфусу та 17 саджанців волоського горіха. В супереч примхам погоди 3 дубки та 10 горіхів прижилися. Цього року висаджено 3 клена та 3 сливи.

Ельвіра Валентинівна відкрила цей захід словами: «Для когось Центр – це перші досліди, спостереження на навчально-дослідній ділянці, знайомство з тваринами і догляд за ними. Хтось пам’ятає перше посаджене дерево, очищене джерело, екологічну експедицію чи польову практику, втілений у життя екологічний проект. Дослідники природи ніколи не забудуть свої перші перемоги. Чимало юннатів еколого-натуралістичного Центру стали переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів. І сьогодні у вас є можливість приєднатися до великої сім’ї натуралістів і довести своїми знаннями і вчинками, що ви гідні цього імені «Юний натураліст».

На схилах Дніпра відбулося традиційне свято «Посвята в Юннати», на яке було залучено 60 вихованців гуртків «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник Хандусь А.В.), «Основи екологічних знань» (керівник Лукіна С.В.) та «Основи екологічних знань» (керівник Вітренко Е.В.). Під час свята діти урочисто присягали захищати природу. Діти дали клятву юнната та отримали зелені галстуки – символ Юннатії.

З вітальним словом до юннатів звернулась ветеран юннатівського руху – Хижняк Олександра Олександрівна, яка подякувала дітям за розпочату добру справу по відновленню зелених насаджень нашого південного міста. Разом із учнями було прийнято до лав юннатів і почесного гостя Задніпряного Андрія Вікторовича – голову Суворовської районної у місті Херсоні раді.

За агротехнічними правилами посадки дерев слідкував агроном Центру, практик з великим досвідом роботи – Лупіна Володимир Володимирович.

З великим ентузіазмом малеча тримала саджанці під час посадки та допомагала поливати не тільки посаджені деревця, а й ті, що посаджені рік тому. І мабуть, кожен учасник заходу із гордістю зможе сказати, прогулюючись поблизу бібліотеки: «Я саджав тут дерева».

Спільне фото стане доброю згадкою про цю чудову подію.

Лукіна С.В.,

завідувач організаційно-масового відділу

Коваленко І.В.,

методист

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet