INFOMATRIX-2022: про актуальне | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 10-12 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 15-17 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022» (дистанційно) *** 21-25 березня 2022 року - весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 22-25 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 12-14 квітня 2022 року - фінал ІХ Всеукраїнського турніру юних натуралістів у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 27-29 квітня 2022 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2022 році (перенесено) *** 12-14 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» у 2022 році (перенесено) *** травень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (проведено) *** 24-27 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) у 2022 році (дистанційно) *** 08-10 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (перенесено) *** 15-17 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у 2022 році (дистанційно) *** 24-28 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


INFOMATRIX-2022: про актуальне

Споглядаючи на 2019 і 2021 роки, коли були проведені попередні світові фінали Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів  “Інфоматрикс”, де українські молоді розробники показали себе якнайкраще, негоже було б, не зважаючи на обставини, відмовлятись від участі української команди у цьогорічному міжнародному етапі.

Ми пишаємося здобутками наших молодих розробників і тому робимо все можливе для заявлення команди на Інфоматрикс-2022 з метою найкращого представлення достойних світового фіналу авторських проєктів.

З цією метою 22-23 квітня, в режимі онлайн на платформі Moodle, відбулись кваліфікаційні відбори серед фіналістів Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт” та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів “Інфоматрикс”.  Дані масові заходи повинні були тривати з 10 по 12 березня 2022 року, як національні змагання в очному форматі проведення. У зв’язку з агресією росії, можливість у їх проведенні, в будь-якому варіанті, на сьогодні відсутня. Зважаючи на те що світовий фінал в Мексиці відбудеться в червні і часу на підготовку залишається дуже мало, національний Оргкомітет здійснив запит до Міжнародного Оргкомітету з проханням посприяти участі у світовому фіналі «Infomatrix» 2022 року українським розробникам, які зареєструвались на участь у національному етапі, а також звільнити українських розробників від сплати організаційного внеску і подовжити термін реєстрації.  Нам пішли на зустріч. Тож ми сподіваємося заявити в цьому році не менше учасників ніж минулого року.

У кваліфікаційних відборах прийняли участь 42 молоді розробники з 38 проєктами. У складі суддівської колегії, що оцінювала виступи учасників, були присутні: Боровик Дмитро Віталійович, директор Дитячої інженерної академії м. Києва; Войченко Олексій Петрович, старший науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН, МОН України та ЮНЕСКО; Вовковінська Наталія Вадимівна, головний редактор журналу «Комп’ютер в школі та сім’ї»; Гузій Микола Миколайович. кандидат технічних наук, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету; Кляшторний Андрій Васильович, сертифікований інженер CISСO; Чепок Андрій Олегович, керівник творчого учнівського об’єднання вищого рівня “Біоніка та ІТ”, к. ф.-м. н., доцент каф. ІПЗ Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, а також Меліхов Ігор Олександрович, національний координатор у питаннях проведення відборів на Інфоматрикс і Комендантов Володимир Федорович, завідувач відділом НЕНЦ. Консультантами виступали представники національного Оргкомітету: Булигіна Людмила Вікторівна, асистент кафедри інформаційної безпеки ФТІ НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»; Пустовойт Олег Віталійович, вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 65 м. Одеси; Тарасюк Микола Дмитрович, вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 м. Житомира, викладач НУ «Житомирська політехніка».

У найближчий час, після узгодження всіх технічних питань із заявлянням української команди на світовий фінал, національний Оргкомітет оприлюднить списки учасників.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар