INFOMATRIX-2022: про актуальне | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


INFOMATRIX-2022: про актуальне

Споглядаючи на 2019 і 2021 роки, коли були проведені попередні світові фінали Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів  “Інфоматрикс”, де українські молоді розробники показали себе якнайкраще, негоже було б, не зважаючи на обставини, відмовлятись від участі української команди у цьогорічному міжнародному етапі.

Ми пишаємося здобутками наших молодих розробників і тому робимо все можливе для заявлення команди на Інфоматрикс-2022 з метою найкращого представлення достойних світового фіналу авторських проєктів.

З цією метою 22-23 квітня, в режимі онлайн на платформі Moodle, відбулись кваліфікаційні відбори серед фіналістів Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт” та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів “Інфоматрикс”.  Дані масові заходи повинні були тривати з 10 по 12 березня 2022 року, як національні змагання в очному форматі проведення. У зв’язку з агресією росії, можливість у їх проведенні, в будь-якому варіанті, на сьогодні відсутня. Зважаючи на те що світовий фінал в Мексиці відбудеться в червні і часу на підготовку залишається дуже мало, національний Оргкомітет здійснив запит до Міжнародного Оргкомітету з проханням посприяти участі у світовому фіналі «Infomatrix» 2022 року українським розробникам, які зареєструвались на участь у національному етапі, а також звільнити українських розробників від сплати організаційного внеску і подовжити термін реєстрації.  Нам пішли на зустріч. Тож ми сподіваємося заявити в цьому році не менше учасників ніж минулого року.

У кваліфікаційних відборах прийняли участь 42 молоді розробники з 38 проєктами. У складі суддівської колегії, що оцінювала виступи учасників, були присутні: Боровик Дмитро Віталійович, директор Дитячої інженерної академії м. Києва; Войченко Олексій Петрович, старший науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН, МОН України та ЮНЕСКО; Вовковінська Наталія Вадимівна, головний редактор журналу «Комп’ютер в школі та сім’ї»; Гузій Микола Миколайович. кандидат технічних наук, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету; Кляшторний Андрій Васильович, сертифікований інженер CISСO; Чепок Андрій Олегович, керівник творчого учнівського об’єднання вищого рівня “Біоніка та ІТ”, к. ф.-м. н., доцент каф. ІПЗ Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, а також Меліхов Ігор Олександрович, національний координатор у питаннях проведення відборів на Інфоматрикс і Комендантов Володимир Федорович, завідувач відділом НЕНЦ. Консультантами виступали представники національного Оргкомітету: Булигіна Людмила Вікторівна, асистент кафедри інформаційної безпеки ФТІ НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»; Пустовойт Олег Віталійович, вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 65 м. Одеси; Тарасюк Микола Дмитрович, вчитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 м. Житомира, викладач НУ «Житомирська політехніка».

У найближчий час, після узгодження всіх технічних питань із заявлянням української команди на світовий фінал, національний Оргкомітет оприлюднить списки учасників.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар