Відбулась підсумкова конференція екологічної акції «Зробимо Україну чистою!-2015» — «Let’s Do It, Uraine!» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Відбулась підсумкова конференція екологічної акції «Зробимо Україну чистою!-2015» — «Let’s Do It, Uraine!»

rod

14 травня відбулась підсумкова конференція наймайсштабнішої екологічної акції «Зробимо Україну чистою!-2015» — Let’s Do It, Uraine!». Вона проходить вже 5 років поспіль лише один день раз на рік та є всеукраїнською соціально-екологічною акцією з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

В останню суботу квітня (25.04.2015р.) у місті Києві на центральну локацію (Труханів острів) прийшли, підтримали волонтерів та взяли участь в акції Перша Леді Марина Порошенко, міністр екології Ігор Шевченко, заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, перший заступник мера м. Києва Ігор Ніконов, соліст гурту С.К.А.Й. Олег Собчук, співачка Даша Суворова, співак Лері Вінн, соліст групи Bahroma Рома Бахарєв, співак Артем Пивоваров, фіналіст шоу «Х-фактор» Дмитро Сисоєв, а також юннати Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

В цьому році акція «Зробимо Україну чистою!-2015» проходила в форматі Всеукраїнського екологічного фестивалю під девізом: «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!» та об’єднала понад 500 000 учасників прибирання, з них офіційно зареєструвалися 385 581 особи з 24 областей України. Прибирання відбулося в 342 населених пунктах та від сміття очистили 2 832 локацій. Було зібрано 1790 тонн сміття, з яких на вторинну переробку було відправлено 35%.

Під час акції Національним Реєстром Рекордів був встановлений рекорд на «наймасовіше прибирання».

На конференції Юлія Мархель, національний координатор акції «Зробимо Україну чистою! -2015», президент громадської організації Let’s Do It, Ukraine!(за участі зіркових амбасадорів) в дружній атмосфері підвела підсумки проекту, подякувала всім небайдужим за вагомий внесок у розвиток молодіжного, екологічного волонтерського руху, формування здорового способу життя серед населення, активну громадську діяльність та сприяння у проведенні Всеукраїнської екологічної акції «Let’s Do It, Ukraine!» та повідомила наступну дату акції – 23 квітня 2016 року.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар