В НЕНЦ пройшла серія меморіальних заходів до 85-х роковин Голодомору «Ми – сильні. Ми – пам’ятаємо» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


В НЕНЦ пройшла серія меморіальних заходів до 85-х роковин Голодомору «Ми – сильні. Ми – пам’ятаємо»

У цьому році – трагічний ювілей. 85 років тому була написана одна з найстрашніших сторінок історії українського народу. Радянська влада мала намір зломити дух і силу України, волю і свободу, знищити господарський європейський уклад аграрної України, українського села. Зробити українців заляканої і податливою масою, витратним матеріалом імперії.

День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.

В НЕНЦ теж пройшла серія меморіальних заходів до 85-х роковин Голодомору «Ми – сильні. Ми – пам’ятаємо»

Затамував подих вихованці Національного еколого-натуралістичного центру переглядали анімаційний фільм «Голодний дух», створений студією Animagrad на замовлення Міністерство інформаційної політики України, відеоролики «Ти мені приніс яблуко?», «Де б ти не був».

Заходи проводилися на базі «Музею хліба» НЕНЦ, в якому Голодомору присвячена ціла експозиція. Історії реальних людей, історії реальних дітей, штучний голод, геноцид нашого народу… на фоні щедрості української землі на Хліб.

На знак вшанування 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років діти «запалили» 1,5-метрову імпровізовану свічку.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар