Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру взяв участь у заході до Дня Гідності та Свободи | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру взяв участь у заході до Дня Гідності та Свободи

Уже вп’яте 21 листопада наша країна відзначає непросте для усіх українців свято – День Гідності та Свободи, який у 2013 році став початком Революції Гідності. Кожного року уся свідома громада в цей день вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні та загиблих учасників бойових дій на Сході України. Не залишився осторонь цієї події і колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

На площі перед Полтавською ОДА, аби вшанувати подвиг усіх борців за свободу нашої держави, зібралися учасники революційних подій, представники влади, волонтери, родини загиблих майданівців та учасників АТО, небайдужі містяни.

Пам’ять загиблих за незалежність України вшанували хвилиною мовчання. А до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО поклали квіти.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар