Всесвітній день водно-болотних угідь | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь, починаючи з 1997 року. Дата для святкування цього дня була обрана не випадково: саме в цей день, 2 лютого 1971 року, в іранському місті Рамсар була підписана «Конвенція про водно-болотні угіддя», яка є головним міжнародним документом, що охороняє ветланди.

31 січня 2019 р. на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся екологічний захід – круглий стіл «Водно-болотні угіддя та зміни клімату» для учнів 7 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради.

Учні під час заходу дізналися про водно-болотні угіддя Чернігівщини, природно-заповідні території, рослинний та тваринний світ. Юрій Леус, завідувач відділу біологічного комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», ознайомив з природоохоронними конкурсами та звернув увагу дітей на значущість водно-болотних угідь та необхідність їх збереження.

В ході круглого столу також виступили спеціалісти Деснянського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

Учні долучилися до конкурсу малюнків, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини та отримали цікаві і корисні тематичні подарунки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар