Всесвітній день водно-болотних угідь | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь, починаючи з 1997 року. Дата для святкування цього дня була обрана не випадково: саме в цей день, 2 лютого 1971 року, в іранському місті Рамсар була підписана «Конвенція про водно-болотні угіддя», яка є головним міжнародним документом, що охороняє ветланди.

31 січня 2019 р. на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся екологічний захід – круглий стіл «Водно-болотні угіддя та зміни клімату» для учнів 7 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради.

Учні під час заходу дізналися про водно-болотні угіддя Чернігівщини, природно-заповідні території, рослинний та тваринний світ. Юрій Леус, завідувач відділу біологічного комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», ознайомив з природоохоронними конкурсами та звернув увагу дітей на значущість водно-болотних угідь та необхідність їх збереження.

В ході круглого столу також виступили спеціалісти Деснянського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.

Учні долучилися до конкурсу малюнків, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини та отримали цікаві і корисні тематичні подарунки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар