Проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана” | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


Проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана”

30 січня 2019 року в гуртку “Юні квітникарі” було проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана”. На занятті були присутні 12 юннатів.

Метою заняття було засвоєння знань про використання природного матеріалу для виготовлення букету в стилі “Ікебана”, розвинути творчу активність, пізнавальні інтереси дітей, їх уміння створювати прекрасне своїми руками, виховання гармонійної творчої особистості.

На початку заняття була проведена гра “Моя улюблена рослина”, в ході якої юннати розповіли про свою улюблену рослину, обґрунтували свій вибір. Також на занятті була обговорена попередня тема “Фурнітура та упаковка”, перевірено практичне домашнє завдання.

Потім юннати прослухали розповідь вчителя про природні матеріали та особливості створення композиції Ікебана. Демонструвалися картки та фото із зображенням букетів в стилі Ікебана. Діти засвоїли правила за якими необхідно складати композиції.

Щоб юннати відпочили, була проведена фізкультхвилинка “Дощ у лісі”. Потім діти з задоволенням працювали над складанням композицій. В кінці заняття гуртківці відповіли на запитання: “Де стануть у нагоді отримані знання? Що сподобалось більше всього? Які труднощі виникали при виготовленні композицій?”.

Вихованці гуртка “Юні квітникарі” завжди з радістю виконують практичні завдання, особливо, коли ці завдання творчого характеру, бо через них кожна дитина має можливість проявити свою індивідуальність, розкрити творчий потенціал свого “Я”.

Підготувала:

керівник гуртка Положій Л.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар