Проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана” | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана”

30 січня 2019 року в гуртку “Юні квітникарі” було проведено відкрите заняття за темою “Використання природного матеріалу. Популярний стиль композиції “Ікебана”. На занятті були присутні 12 юннатів.

Метою заняття було засвоєння знань про використання природного матеріалу для виготовлення букету в стилі “Ікебана”, розвинути творчу активність, пізнавальні інтереси дітей, їх уміння створювати прекрасне своїми руками, виховання гармонійної творчої особистості.

На початку заняття була проведена гра “Моя улюблена рослина”, в ході якої юннати розповіли про свою улюблену рослину, обґрунтували свій вибір. Також на занятті була обговорена попередня тема “Фурнітура та упаковка”, перевірено практичне домашнє завдання.

Потім юннати прослухали розповідь вчителя про природні матеріали та особливості створення композиції Ікебана. Демонструвалися картки та фото із зображенням букетів в стилі Ікебана. Діти засвоїли правила за якими необхідно складати композиції.

Щоб юннати відпочили, була проведена фізкультхвилинка “Дощ у лісі”. Потім діти з задоволенням працювали над складанням композицій. В кінці заняття гуртківці відповіли на запитання: “Де стануть у нагоді отримані знання? Що сподобалось більше всього? Які труднощі виникали при виготовленні композицій?”.

Вихованці гуртка “Юні квітникарі” завжди з радістю виконують практичні завдання, особливо, коли ці завдання творчого характеру, бо через них кожна дитина має можливість проявити свою індивідуальність, розкрити творчий потенціал свого “Я”.

Підготувала:

керівник гуртка Положій Л.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар