Авторська педагогічна студія “Авторські методики з раннього розвитку” 16 та 17 лютого 2019 року | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Авторська педагогічна студія “Авторські методики з раннього розвитку” 16 та 17 лютого 2019 року

На виконання Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 № 1292, 16 та 17 лютого ц. р. у м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Дитячим центром розвитку «ДивоГрай» в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників провів авторські педагогічні студії з питань раннього розвитку та раннього навчання дітей з теми: «Авторські методики з раннього розвитку». Автори: Анастасія Черкашина, педагог з раннього розвитку, Наталія Бочарова, директорка Дитячого центру розвитку «Дивограй».

Учасниками навчального процесу в авторських педагогічних студій, які працювала на базі НЕНЦ, стали 66 вчителів-практиків закладів позашкільної, дошкільної і загальної середньої освіти, педагоги шкіл раннього розвитку різних форм власності з різних регіонів України та м. Києва.

Основна мета студій – отримання спеціалістами теоретичних знань та бази практичних навиків щодо авторських методик з раннього розвитку.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар