Проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків | Національний еколого-натуралістичний центр 15-16 серпня - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція за темою: «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»


Проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків

03 квітня 2019 року у комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради було проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків відділу біології та сільського господарства на тему „Роль екологічного виховання у формуванні здоров’язберігаючих навичок і вмінь”, на якому відбувся активний обмін думками та ідеями.

Бобровська Валентина Анатоліївна, завідувач відділу, підготувала презентацію „Сім правил здорового способу життя”, завдяки якій педагоги відділу дізналися про основні принципи здорового способу життя. Керівник гуртків Момотюк Марія Тарасівна розповіла про  профілактику шкідливих звичок серед дітей і підлітків та познайомила з користю вживання в їжу пророщеного зерна. Луцишин Світлана Михайлівна показала колегам, які форми роботи  доречно використовувати для формування навичок раціонального та правильного харчування.

Під час тренінгу „Здоров’я – джерело життя” практичний психолог Дячук Ольга Сергіївна провела вправу „Колесо життя”, яка допомогла учасникам заходу визначити фактори, які заважають вести здоровий спосіб життя.

Підсумком роботи методоб’єднання стало заняття гуртка „Рослини – символи України” на тему „Верба – багатогранний рослинний символ”, на якому учні дізналися про біологію верби і способи використання вербових пагонів та листя. Керівник гуртка Ромашко Раїса Ярославівна використала на занятті різні форми роботи для формування у вихованців здоров’язберігаючих навичок та вмінь.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар