Проведено екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження» | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів *** 10-11 грудня Міжнародна науково-практична конференція «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 16 грудня - реєстрація учасників Зимової школи з програмування та інформаційних технологій *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


Проведено екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження»

3-4 квітня Національний еколого-натуралістичний центр провів завершальний тренінг з циклу екологічних тренінгів у 2018-2019 навчальному році. Спільно з Українським гідрометеорологічним інститутом  Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної академії наук України проведено екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження». Навчання відбувалися в лабораторіях Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України, на метеомайданчику Центральної геофізичної обсерваторії та в лабораторіях об’єднаної гідрометеорологічної станції Київ ЦГО.

Учасниками  тренінгу були 22 педагоги закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти з різних регіонів України: Донецької, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Вчені Українського гідрометеорологічного інституту ознайомили педагогів з завданнями та основними напрямами роботи відділів і лабораторій, зробили цікаві презентації з базових тем метеорології: «Склад і будова атмосфери. Циркуляція атмосфери. Режим вітру», «Стан забруднення атмосферного повітря в містах України»,  «Озон та УФ-радіація», «Зміна клімату як виклик сталому розвитку суспільства», «Участь України у роботі Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату та кліматична політика України», «Вплив погоди та клімату  на людину» тощо.

Провели практичні роботи «Майстерня прогнозу погоди»:

  • Карти погоди. Первинний аналіз карт погоди.
  • Циклони – носії погоди. Прогноз переміщення та еволюції синоптичних вихорів.

На метеомайданчику учасники тренінгу ознайомились з методами вимірювання та вивчення погоди і клімату, з моніторингом та аналізом повітря, з методами вивчення забруднення повітря, з критеріями оцінки якості повітря та впливу забруднення на здоров’я населення. Були свідками запуску радіозонду, що двічі на добу проводять співробітники об’єднаної гідрометеорологічної станції Київ ЦГО.

Після завершення тренінгу його учасники отримали відповідні сертифікати та методики досліджень стану повітря в електронному вигляді.

Педагоги, які пройшли повний курс навчання за програмами п’яти екологічних тренінгів, отримали свідоцтва тренера з екологічної освіти і виховання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар