«Вишиванка дитячими руками» | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


«Вишиванка дитячими руками»

Особливу національну традицію в культурі нашого народу відображає українська вишиванка. Історія вишиванки своїми витоками сягає сивої давнини. День вишиванки – молоде народне свято, покликане сприяти єдності та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

До Дня вишиванки Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України був проведений Всеукраїнський конкурс «Вишиванка дитячими руками». На конкурс представлено 181 вишиванку з 23 областей України у трьох номінаціях: дівоча вишиванка, парубоцька вишиванка та вишиванка на ляльку. Нині вишиванки, виконані дитячими руками, експонуються у головному корпусі НЕНЦ та в приміщенні Українського Дому, що на Хрещатику. Запрошуємо помилуватись цим рукотворним дивом! Цінуймо, насамперед, своє, рідне, традиційне!

Вибіркові фото з виставки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


5 коментарі до запису “«Вишиванка дитячими руками»”

 1. Анастасія сказав:

  А самі дипломи переможцям та подяки для керівників, коли можна буде скачати?

 2. Дзюбенко Катерина сказав:

  Висвітлено наказ про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Вишиванка дитячими руками»: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/05-23-55_1.pdf

 3. Наталія сказав:

  Де можна переглянути результати?

 4. Анастасія сказав:

  коли будуть результати?????????????????

 5. Анастасія сказав:

  Доброго дня! А де можна побачити підсумки конкурсу?

Залишити коментар