На базі КЗ „Станція юних натуралістів” РОР відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер” | Національний еколого-натуралістичний центр 31 травня - 20 червня - Всеукраїнський форум юних натуралістів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» ***17-20 червня - Всеукраїнський семінар-тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні на тему «GLOBE – 20 років в Україні» *** 17-20 червня - Всеукраїнський збір лідерів дитячого екологічного парламенту та представників юнацьких секцій. Всеукраїнські GLOBE Ігри – 2019 *** 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


На базі КЗ „Станція юних натуралістів” РОР відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”

15 травня 2019 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”.

Конкурс сприяв формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: „Екологічна мода” та „Екологічний театр”. У фестивалі взяли участь 110 учнів (23 команди) із 11 районів і 3 міст Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях.

У номінації „Екологічна мода” 15 команд юних екологів представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природного матеріалу та матеріалів вторинного використання. Покази супроводжувались описами моделей.

Виступи учасників у номінації „Театральна композиція” засобами мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем краю. Було представлено 14 вистав на тему „Екологічна варта власного майбутнього”. Значну увагу колективи приділили різноманіттю природних багатств України. Учасники фестивалю висвітили екологічні проблеми Рівненської області та закликали до збереження природних багатств України. У костюмах акторів використовувалась національна символіка, зі сцени звучали заклики до єдності представників різних регіонів для вирішення проблем довкілля.

Виступи усіх екотеатрів та театрів екологічної моди спонукали глядачів до збереження довкілля.
За підсумками журі перемогу здобули:
у номінації „Екологічна мода”

команда „Тренд” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (І місце);

команда „Капітошка” Малодорогостаєвського ліцею Млинівської селищної ради (І місце);

команда „Ecolife” Томахівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (ІІ місце);

команда „ЕкоБУМ” Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (ІІ місце);

команда „Forest ECO” Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради (ІІ місце);

команда „Оберіг” Козинського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум” Козинської сільської ради Радивилівського району (ІІ місце);

команда „Еко„stаyle” Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (ІІ місце);

команда „Полісянка” Володимирецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (ІІІ місце);

команда „Зорепад мрій” Птицької загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради (ІІІ місце);

команда „Freshwind” Вербенського ліцею Демидівської селищної ради (ІІІ місце);

команда „Зелений ліхтар” опорного закладу „Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ тупенів” Боремельської сільської ради Демидівського району (ІІІ місце);

команда „Екодес” Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (ІІІ місця);

команда „Шанс” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (ІІІ місце);

у номінації „Екологічній театр”:

команда „Forest ECO” Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівської районної ради (І місце);

команда „Юні дизайнери” Малодорогостаєвського ліцею Млинівської селищної ради (І місце);

команда „Етюд природи” Горбаківського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гощанської районної ради (ІІ місце);

команда „Freshwind” Вербенського ліцею Демидівської селищної ради (ІІ місце);

команда „Зелений ліхтар” опорного закладу „Малівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Боремельської сільської ради Демидівського району (ІІ місце);

команда „Оберіг” Козинського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” Козинської сільської ради Радивилівського району (ІІ місце);

команда „Енергія життя” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (ІІ місце);

команда команда „Полісянка” Володимирецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради (ІІІ місце);

команда „Дивосвіт” комунального закладу „Бабинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району (ІІІ місце);

команда „Біола” Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Здолбунівської районної ради (ІІІ місце);

команда „Молоде Зело” Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (ІІІ місце);

команда „Екошанс” Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради (ІІІ місце);

команда „Україна” Рокитнівського навчально-виховного комплексу „Школа І-ІІІ ступенів – ліцей” Рокитнівської районної ради (ІІІ місце);

команда „Шанс” Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (ІІІ місце).

ІІ місце – Екотеатр „Енергія життя”, м.Рівне КЗ СЮН РОР

І місце – екомода „Юні дизайнери”, Малодорогостаєвського ліцею Млинівської селищної ради

І місце – екотеатр „Forest ECO”, Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ст. Демидівської районної ради

І місце – екотеатр „Капітошка” , Малодорогостаївський ліцей Млинівської селищної ради

І місце – „Тренд”, КЗ Бабинська ЗОШ І-ІІІ ст. Бабинської сільської ради Гощанського району

Л. Шехтер

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар