Свято Останнього дзвоника для дошкільнят | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Свято Останнього дзвоника для дошкільнят

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Це чудова  традиція, тепле родинне дійство, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі, проте воно буває у житті кожної людини, кожного з нас.

У передостанні дні весни, 22 травня 2019 року у Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для дітей групи раннього розвитку  по-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено підсумкове заняття. І хоча в закладі позашкільної освіти ніколи не звучить дзвінок, назвали його святом Останнього дзвоника.  Свято було гамірним, воно об’єднало маленьких випускників-дошкільнят, батьків та педагогів Центру.

Творче об’єднання раннього розвитку дитини у Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді функціонує з 2014 року. Метою його діяльності є гармонійний розвиток дітей дошкільного віку, виявлення їх здібностей, заохочення до еколого-натуралістичної та іншої творчої діяльності.  В основу програм гуртків «Світ навколо тебе», «Основи здоров’я», «Природа крізь призму англійської мови», «Веселий букварик», «Логічні ігри», «Умілі ручки», «Пізнайко» покладено авторську технологію освітнього маршруту із дотримання вимог навчання з дітьми дошкільного віку в позашкільному закладі освіти.

Протягом року досвідчені педагоги знайомили малюків з рослинним і тваринним світом, явищами природи, навчали навколишній світ, розуміти його закони, вести фенологічні спостереження, дбайливо ставитись до власного здоров’я. Заняття відбувалися в ігровій формі та безпосередньо  в природному оточенні (на екологічній стежці, навчально-дослідній земельній ділянці, у куточку живої природи, на контактному зоомайданчику тощо).

Навчання з англійської мови проходили також крізь призму екологічного спрямування: здобували необхідні для спілкування іноземною мовою вміння та навички через вивчення рослинного і тваринного світу.

На святі Останнього дзвоника діти співали, декламували вірші, відгадували загадки, розв’язували цікаві математичні задачі тощо. Під час дійства була розгорнута виставка робіт вихованців творчого об’єднання раннього розвитку дитини. Яскраві малюнки, аплікації, вироби з пластиліну привертали увагу присутніх. Педагоги доклали чимало зусиль, щоб був цей день для маленьких вихованців закладу яскравим та незабутнім.

З теплими словами привітань до всіх присутніх та випускників-дошкільнят звернулася директор Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Людмила Юріївна Головченко, яка відзначила успіхи та досягнення вихованців та педагогів, вручила дітям дипломи випускників та подяки батькам. Людмила Юріївна висловила сподівання, що й надалі Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді буде наповнений їхніми голосами-дзвіночками, стане на весь шкільний період їхньою домівкою, а педагоги будуть пишатися зростанням та здобутками своїх вихованців творчого об’єднання раннього розвитку 2018-2019 навчального року.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76