Свято Останнього дзвоника для дошкільнят | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 09 - 12 березня 2021 року ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021» (дистанційно) *** 11 березня 2021 року Всеукраїнський семінар-практикум «Зимовий сад як дослідницька лабораторія оформлення інтер'єру в закладі освіти» (онлайн) *** 17 - 19 березня 2021 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста – 2021» (дистанційно) *** 23 - 24 березня 2021 року ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року фінал Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021» (дистанційно) *** 22 - 26 березня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, керівників закладів позашкільної освіти (дистанційно) *** до 30 березня 2021 року - термін отримання матеріалів від учасників Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» (заочно) *** 30 березня - 02 квітня 2021 року Весняна сесія у Природничій школі учнівської молоді (дистанційно) *** 30 березня - 02 квітня 2021 року Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" (дистанційно) *** 14-16 квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” (дистанційно) *** до 16 квітня 2021 року - подання конкурсних робіт на ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно)


Свято Останнього дзвоника для дошкільнят

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Це чудова  традиція, тепле родинне дійство, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі, проте воно буває у житті кожної людини, кожного з нас.

У передостанні дні весни, 22 травня 2019 року у Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для дітей групи раннього розвитку  по-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено підсумкове заняття. І хоча в закладі позашкільної освіти ніколи не звучить дзвінок, назвали його святом Останнього дзвоника.  Свято було гамірним, воно об’єднало маленьких випускників-дошкільнят, батьків та педагогів Центру.

Творче об’єднання раннього розвитку дитини у Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді функціонує з 2014 року. Метою його діяльності є гармонійний розвиток дітей дошкільного віку, виявлення їх здібностей, заохочення до еколого-натуралістичної та іншої творчої діяльності.  В основу програм гуртків «Світ навколо тебе», «Основи здоров’я», «Природа крізь призму англійської мови», «Веселий букварик», «Логічні ігри», «Умілі ручки», «Пізнайко» покладено авторську технологію освітнього маршруту із дотримання вимог навчання з дітьми дошкільного віку в позашкільному закладі освіти.

Протягом року досвідчені педагоги знайомили малюків з рослинним і тваринним світом, явищами природи, навчали навколишній світ, розуміти його закони, вести фенологічні спостереження, дбайливо ставитись до власного здоров’я. Заняття відбувалися в ігровій формі та безпосередньо  в природному оточенні (на екологічній стежці, навчально-дослідній земельній ділянці, у куточку живої природи, на контактному зоомайданчику тощо).

Навчання з англійської мови проходили також крізь призму екологічного спрямування: здобували необхідні для спілкування іноземною мовою вміння та навички через вивчення рослинного і тваринного світу.

На святі Останнього дзвоника діти співали, декламували вірші, відгадували загадки, розв’язували цікаві математичні задачі тощо. Під час дійства була розгорнута виставка робіт вихованців творчого об’єднання раннього розвитку дитини. Яскраві малюнки, аплікації, вироби з пластиліну привертали увагу присутніх. Педагоги доклали чимало зусиль, щоб був цей день для маленьких вихованців закладу яскравим та незабутнім.

З теплими словами привітань до всіх присутніх та випускників-дошкільнят звернулася директор Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Людмила Юріївна Головченко, яка відзначила успіхи та досягнення вихованців та педагогів, вручила дітям дипломи випускників та подяки батькам. Людмила Юріївна висловила сподівання, що й надалі Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді буде наповнений їхніми голосами-дзвіночками, стане на весь шкільний період їхньою домівкою, а педагоги будуть пишатися зростанням та здобутками своїх вихованців творчого об’єднання раннього розвитку 2018-2019 навчального року.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар