День захисту дітей у Чернівецькому ОЦЕНТУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


День захисту дітей у Чернівецькому ОЦЕНТУМ

Прес-служба Чернівецького ОЦЕНТУМ

День захисту дітей в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройшов під гаслом «Діти в казковій країні Юннатія», так як пріоритетним напрямком діяльності центру є виховання підростаючого покоління в притаманній українському народу традиції гармонійного співіснування з природою, раціонального використання та відтворення її багатств, психологічній готовності оберігати природні цінності всюди і завжди.

Вихованці центру разом із педагогами радо привітали кращих вихованців та педагогів закладу у 2018-2019 навчальному році та, в перший день канікул, пригадали незабутні моменти навчального року, що минає.

Після цього діти поділились на п’ять загонів: «Я і Ми», «Капітошка», «Блискавка», «Всезнайки» та «Лідер» та пройшли квест з пізнавальними станціями: «Квіткова», «Наукова», «Творча», «Сміттєсортувальна» і «Юннати-розумники», де мали змогу ближче познайомитись з тваринним та рослинним світом Центру.

На завершення учасники свята із задоволенням долучились до створення квітів із вторинного матеріалу (пластик) та отримали солодощі.

Перше червня — святковий день не тільки для дітей, водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх турботою та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар