День захисту дітей у Чернівецькому ОЦЕНТУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День захисту дітей у Чернівецькому ОЦЕНТУМ

Прес-служба Чернівецького ОЦЕНТУМ

День захисту дітей в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройшов під гаслом «Діти в казковій країні Юннатія», так як пріоритетним напрямком діяльності центру є виховання підростаючого покоління в притаманній українському народу традиції гармонійного співіснування з природою, раціонального використання та відтворення її багатств, психологічній готовності оберігати природні цінності всюди і завжди.

Вихованці центру разом із педагогами радо привітали кращих вихованців та педагогів закладу у 2018-2019 навчальному році та, в перший день канікул, пригадали незабутні моменти навчального року, що минає.

Після цього діти поділились на п’ять загонів: «Я і Ми», «Капітошка», «Блискавка», «Всезнайки» та «Лідер» та пройшли квест з пізнавальними станціями: «Квіткова», «Наукова», «Творча», «Сміттєсортувальна» і «Юннати-розумники», де мали змогу ближче познайомитись з тваринним та рослинним світом Центру.

На завершення учасники свята із задоволенням долучились до створення квітів із вторинного матеріалу (пластик) та отримали солодощі.

Перше червня — святковий день не тільки для дітей, водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх турботою та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар