КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (далі – Фестиваль) відкрився 24 червня і триватиме до 27 червня 2019 року. До м. Києва на Фестиваль приїхали юні натуралісти, переможці та активні учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та інших заходів патріотичного спрямування. Це – сучасна українська молодь, яка любить свою Батьківщину, а значить, і мову, людей, готова завжди прийти на допомогу тим, кому вона потрібна, готова служити інтересам держави, а державі потрібні розумні, духовно багаті громадяни.

В рамках проведення Фестивалю передбачено ознайомчу презентацію «Творчий юннатівський марафон патріотичних справ», кращі досягнення юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності, тематичні конкурси, майстер-класи, тренінги тощо. Крім цього – це і нові знайомства, друзі, приємні враження, безліч позитивних емоцій і незабутні спогади про казково-мальовниче місто – Київ – найзеленіше місто Європи з його унікальними пам’ятками історії, що нараховують тисячі років, вуличками яких торкалися вишиті золотом підошви Ярослава Мудрого. Місто, що поєднує два береги України в одне ціле, скріплюючи їх мостами в один єдиний організм.

1 день Фестивалю

Отже, 24 червня на Фестиваль прибули 18 делегацій (87 дітей і 21 педагог) з 18 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської.

На урочистому відкритті виступив директор НЕНЦ – Вербицький Володимир Валентинович зі словами привітання до всіх дітей та їхніх керівників. Володимир Валентинович побажав успішно пройти та завершити всі поставлені завдання, а також весело та продуктивно провести час.

В рамках Фестивалю, після завершення урочистої частини, було організовано огляд ознайомчих презентацій «Творчий юннатівський марафон патріотичних дій».

Презентації були настільки різноманітні за характером подання, змістом матеріалу і широтою запропонованих візуально-описових матеріалів, що створили у присутніх творчу атмосферу обговорення результатів діяльності у питаннях підходу до проведення патріотичної діяльності.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ”

  1. змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти патріотизмом та вірою що на Україні буде мир. сказав:

    змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти та вірою в те,що на Україні буде мир.

Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot