КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (далі – Фестиваль) відкрився 24 червня і триватиме до 27 червня 2019 року. До м. Києва на Фестиваль приїхали юні натуралісти, переможці та активні учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та інших заходів патріотичного спрямування. Це – сучасна українська молодь, яка любить свою Батьківщину, а значить, і мову, людей, готова завжди прийти на допомогу тим, кому вона потрібна, готова служити інтересам держави, а державі потрібні розумні, духовно багаті громадяни.

В рамках проведення Фестивалю передбачено ознайомчу презентацію «Творчий юннатівський марафон патріотичних справ», кращі досягнення юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності, тематичні конкурси, майстер-класи, тренінги тощо. Крім цього – це і нові знайомства, друзі, приємні враження, безліч позитивних емоцій і незабутні спогади про казково-мальовниче місто – Київ – найзеленіше місто Європи з його унікальними пам’ятками історії, що нараховують тисячі років, вуличками яких торкалися вишиті золотом підошви Ярослава Мудрого. Місто, що поєднує два береги України в одне ціле, скріплюючи їх мостами в один єдиний організм.

1 день Фестивалю

Отже, 24 червня на Фестиваль прибули 18 делегацій (87 дітей і 21 педагог) з 18 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської.

На урочистому відкритті виступив директор НЕНЦ – Вербицький Володимир Валентинович зі словами привітання до всіх дітей та їхніх керівників. Володимир Валентинович побажав успішно пройти та завершити всі поставлені завдання, а також весело та продуктивно провести час.

В рамках Фестивалю, після завершення урочистої частини, було організовано огляд ознайомчих презентацій «Творчий юннатівський марафон патріотичних дій».

Презентації були настільки різноманітні за характером подання, змістом матеріалу і широтою запропонованих візуально-описових матеріалів, що створили у присутніх творчу атмосферу обговорення результатів діяльності у питаннях підходу до проведення патріотичної діяльності.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ”

  1. змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти патріотизмом та вірою що на Україні буде мир. сказав:

    змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти та вірою в те,що на Україні буде мир.

Залишити коментар