КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** 25 - 27 жовтня 2021 року Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів *** 25 - 29 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 28 - 30 жовтня 2021 р. Всеукраїнський зліт юних тераріумістів *** 08-12 листопада - осіння сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 навчальному році (очно, або дистанційно) *** 12-14 листопада 2021 року - друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти (за змішаною формою проведення) *** 16-18 листопада 2021 року фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно, або дистанційно) **** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно)


КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (далі – Фестиваль) відкрився 24 червня і триватиме до 27 червня 2019 року. До м. Києва на Фестиваль приїхали юні натуралісти, переможці та активні учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та інших заходів патріотичного спрямування. Це – сучасна українська молодь, яка любить свою Батьківщину, а значить, і мову, людей, готова завжди прийти на допомогу тим, кому вона потрібна, готова служити інтересам держави, а державі потрібні розумні, духовно багаті громадяни.

В рамках проведення Фестивалю передбачено ознайомчу презентацію «Творчий юннатівський марафон патріотичних справ», кращі досягнення юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності, тематичні конкурси, майстер-класи, тренінги тощо. Крім цього – це і нові знайомства, друзі, приємні враження, безліч позитивних емоцій і незабутні спогади про казково-мальовниче місто – Київ – найзеленіше місто Європи з його унікальними пам’ятками історії, що нараховують тисячі років, вуличками яких торкалися вишиті золотом підошви Ярослава Мудрого. Місто, що поєднує два береги України в одне ціле, скріплюючи їх мостами в один єдиний організм.

1 день Фестивалю

Отже, 24 червня на Фестиваль прибули 18 делегацій (87 дітей і 21 педагог) з 18 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської.

На урочистому відкритті виступив директор НЕНЦ – Вербицький Володимир Валентинович зі словами привітання до всіх дітей та їхніх керівників. Володимир Валентинович побажав успішно пройти та завершити всі поставлені завдання, а також весело та продуктивно провести час.

В рамках Фестивалю, після завершення урочистої частини, було організовано огляд ознайомчих презентацій «Творчий юннатівський марафон патріотичних дій».

Презентації були настільки різноманітні за характером подання, змістом матеріалу і широтою запропонованих візуально-описових матеріалів, що створили у присутніх творчу атмосферу обговорення результатів діяльності у питаннях підходу до проведення патріотичної діяльності.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “КИЇВ: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ РОЗПОЧАВ РОБОТУ”

  1. змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти патріотизмом та вірою що на Україні буде мир. сказав:

    змістовний та цікавий захід наповнений атмосферою доброти та вірою в те,що на Україні буде мир.

Залишити коментар