2 день Фестивалю патріотичних дій | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


2 день Фестивалю патріотичних дій

Школа першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно».

Скільки потрібно часу, щоб приїхала швидка? Що ти будеш робити, якщо у людини зупиниться серце? А якщо побачиш постраждалих після ДТП? Чи знаєш ти, як не нашкодити людині, надаючи першу допомогу? Учасники Фестивалю стали слухачами «Школи першої медичної допомоги». Своїми знаннями надання кваліфікованої домедичної допомоги за сучасними Міжнародними протоколами з використанням сучасних методик на манекенах поділилися сертифіковані інструктори ГО  «Український легіон», які проводити даний захід. Школа першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно» – це освітній проект, який проводять волонтери ГО «Українського легіону» з метою поширення знань та навичок з надання долікарської допомоги. Керівник  проекту Мартусенко О.С.

Проведення майстер-класів.

Школа народних ремесел НЕНЦ радо вітала усіх учасників Фестивалю в «Українському містечку». Тут для учнівських делегацій з усієї України було організовано майстер-класи. Усі діти мали змогу не тільки навчитися чомусь новому, а й зробити подарунки для себе та друзів.

Продовження ознайомчої презентації «Творчий юннатівський марафон патріотичних дій» (ІІ частина).

Проте справжнім сюрпризом для дітлахів та їх керівників було відвідання Київського національного академічного театру оперети. Слід зазначити, що наш театр оперети – це велика скарбниця акторських талантів і режисерських можливостей. Його творчий колектив представляє собою унікальне поєднання професіоналізму, вірності сценічним традиціям і, водночас, прагнення нового. Діти поринули у світ багатого українського мелосу і колориту під час перегляду вистави «Сорочинський ярмарок».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар