«Я БРЕНД СВОЄЇ КРАЇНИ» | Національний еколого-натуралістичний центр 15-16 серпня - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція за темою: «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»


«Я БРЕНД СВОЄЇ КРАЇНИ»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, під координацією Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання з 4 по 24 вересня ц. р. планує проведення Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань юних екологів України на базі Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (Одеська область), в межах тематичної зміни «Я бренд своєї країни».

Головним завданням зміни є громадянське виховання, розвиток ініціатив в сфері дитячого самоврядування. В основі зміни – проведення фестивалю «Нова генерація».

Програма фестивалю спрямована на розвиток у вихованців лідерських якостей, творчого та інтелектуального потенціалу. Ознайомлення з технологією роботи СМАРТ, розробка та створення проектів стануть кроком в саморозвитку та сприятимуть підняттю самооцінки.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар