Шановні колеги!
Пропонуємо вашій увазі Проект створення Клубу еколого-натуралістичної творчості за місцем проживання.
В розвитку особистості клуби за інтересами відіграють значну роль як центри духовного життя дітей і підлітків, де інтегрується вплив державних і суспільних основ стимулювання соціально-виховної активності майбутніх громадян і забезпечення всебічного розвитку особистості в умовах вільного часу.
Клубне об’єднання еколого-натуралістичного профілю за місцем проживання може стати впливовим компонентом системи соціального виховання молодого покоління; воно виконує соціалізуючу, пізнавальну, інформаційну, діяльнісну функції, охоплює моральні та культурні аспекти.
Створення Клубу еколого-натуралістичної творчості має на меті реалізацію державної молодіжної політики, забезпечення сприятливих умов для фізичного, соціального і духовного розвитку дітей, підлітків та учнівської молоді, їх правового і соціального захисту, формування гармонійно розвиненої особистості, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.
Відгуки та пропозиції щодо запропонованого проекту просимо надсилати на електронну адресу nenc@nenc.gov.ua з темою «Клуб юннатів».