Дбаємо про безпеку | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Дбаємо про безпеку

Рятувальники в гостях на ІІІ профільній еколого-натуралістичній зміні в ЛУНЦІ Чернівецької області.

Під час оздоровлення юннатів Чернівецького ОЦЕНТУМ в таборі ЛУНКА, працівники Служби порятунку Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області провели тематичний день «Дбай про безпеку».

Зокрема, вогнеборці навчали дітей правил безпеки – пояснювали, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем, як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних електроприладів, залишене у лісі розпалене багаття. Рятувальники наголосили, що небезпека може чатувати на людину й під час відпочинку, якщо вона, наприклад, не дотримуватиметься правил безпечного поводження на воді. Окрім того, на практиці кожен міг спробувати скористатись первинними засобами пожежогасіння – за допомогою вогнегасника діти ліквідовували умовну пожежу.

Далі заняття з дітьми продовжили представники обласного Товариства Червоного Хреста. Використовуючи спеціальні манекени, вони навчали всіх присутніх правильно надавати домедичну допомогу. На локації поруч психолог Управління ДСНС пояснював відпочивальникам табору, як поводитись у стресових ситуаціях, під час надзвичайних подій, щоб паніка не взяла верх над людиною. Він розповідав, як фахівці надають першу психологічну допомогу, заспокоюють людину і настільки це ефективно. Паралельно профорієнтаційну роботу проводили представники Чернівецького обласного центру зайнятості, розповідаючи про професії, які актуальні в нинішній час.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet