На Полтавщині завершилась обласна екологічна експедиція «Чиста хвиля-2019» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Полтавщині завершилась обласна екологічна експедиція «Чиста хвиля-2019»

Ось і закінчилася експедиція «Чиста хвиля – 2019», участь у якій брали вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, найактивніші слухачі обласної заочної біологічної школи та члени Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Під час експедиції протягом десяти днів з 30 липня до 8 серпня було пройдено близько 120 км по річці Ворскла. Цього року юні екологи обстежили прибережну зону річки Ворскла на території Кобеляцького району. Діти відвідали ландшафтні заказники «Шарівка», «Перегонівка», регіональний ландшафтний парк «Нижньоворсклянський» та заповідне урочище «Сокільське».

Юннати під керівництвом науковців проводили іхтіологічні, ентомологічні, орнітологічні та дендрологічні дослідження, зібрали матеріали для написання власних науково-дослідницьких робіт, брали участь у природоохоронних заходах: знищували зарослі ваточника сирійського, що є адвентивною північноамериканською рослиною, очищали прибережну смугу річки від сміття, проводили бесіди про охорону довкілля з рибалками, відпочивальниками та місцевими жителями.

Діти мали можливість змістовно відпочити: покупатися в річці, пограти в спортивні ігри, поспівати під гітару біля вогнища. Усіх учасників експедиції посвятили в екологи і вони отримали свідоцтва юних природоохоронців.

Залучення учнівської молоді до участі у наукових експедиціях – це ефективний метод  екологічного виховання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet