Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів)

25-27 вересня 2019 року в Чернігівській області відбувся Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) за темою: «Формування базових компетентностей особистості засобами агробіологічної освіти» (далі – Семінар-нарада).

Семінар-нарада була організована комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» за сприяння Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

У заході взяли участь директори Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, обласних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді (станцій юних натуралістів), Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру, Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції.

Педагогічний колектив Чернігівської обласної станції юних натуралістів презентував роботу закладу, акцентувавши увагу на розвиток пізнавально-дослідницької компетентності вихованців як умови формування професійної компетентності гуртківців.

За участю представників Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, науковців, громадськості відбувся відкритий простір – нарада директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) з теми «Формування базових компетентностей особистості засобами агробіологічної освіти». Учасники заходу обмінялися досвідом роботи з питань запровадження інноваційних форм і методів освітньої діяльності з дітьми та учнівською молоддю.

26 вересня директори відвідали комунальний заклад «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» та познайомилися з навчально-дослідною земельною ділянкою. Де відбувся круглий стіл з теми «Навчально-дослідна земельна ділянка – основа формування творчого ставлення до праці та професійного самовизначення вихованців закладу».

27 вересня директори, учасники семінару-наради, спільно з вихованцями учнівських лісництв, учасниками Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, взяли участь у закладанні Алеї Єдності і Миру на території Агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Пізніше у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва, під час панельної дискусії, директори обговорили проблеми та перспективи розвитку роботи на навчально-дослідних земельних ділянках та підвели підсумки Всеукраїнського семінару-наради для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів).

Під час заходу директори, учасники семінару-наради, взяли участь у відкритті та закритті ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Відповідно до програми Семінару-наради учасники заходу були залучені до екскурсійних програм у місті Чернігів (Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів-стародавній), у місті Батурин (Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»), до Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

В рамках семінару-наради видано збірку матеріалів із серії «Новації позашкільної освіти.

У збірнику представлені педагогічні новації в галузі позашкільної еколого-натуралістичної освіти, що з’явилися у закладах позашкільної освіти України протягом останніх років, та статті з досвіду роботи в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) «Формування базових компетентностей особистості засобами агробіологічної освіти».

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet