Міський конкурс-виставка “Краса рідного краю” | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


Міський конкурс-виставка “Краса рідного краю”

3 жовтня у Сєвєродонецькому міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройшов конкурс-виставка з аранжування квітів та флористики “Краса рідного краю”, в якому взяли участь представники закладів освіти. На святі були присутні почесні гості. Це головний спеціаліст відділу освіти Наталія Гаввіна; методист обласного центру еколого-натуралістичного творчості учнівської молоді Оксана Матвієвська; представники департаменту екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації Галина Погорєлова та Анастасія Алпатова.

Захід проходив за локаціями, згідно з номінаціями:

1. “Горизонти Луганщини”- створення картини з живих рослин.

2.”Україна на долоні”- створення композиції з живих квітів;

3.”Вінок Слобожанщини”- український вінок з рослинного матеріалу, сухоцвітів, ягід тощо.

4.”Букет вчителю”- створення каркасного букету.

Учасники змагались між собою за обраною номінацією, яка визначилася при жеребкуванні. Керівники гуртків СМ ЦЕНТУМ Вікторія Хорунжа, Вікторія Туркевич, Наталія Шамигіна, Марина Винник з задоволенням продемонстрували свій досвід відповідно до своєї номінації.

Як добре, що наш захід відбувся напередодні дня вчителя. Виконані квіткові композиції стануть чудовим подарунком для шановних вчителів.

Директор CМЦЕНТУМ Олена Зельська переможцям вручила грамоти відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Всі отримали досвід з аранжування квітів та задоволення від заходу, осінньої сонячної та теплої погоди, спілкування між собою!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар