Юннати підтримали Всеукраїнську акцію „Захистимо тварин разом” і провели тиждень гуманного та відповідального ставлення до них | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Юннати підтримали Всеукраїнську акцію „Захистимо тварин разом” і провели тиждень гуманного та відповідального ставлення до них

Рішення відзначати Всесвітній день захисту тварин прийнято 4 жовтня на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, який проходив у Флоренції в 1931 році. Дата 4 жовтня вибрана не випадково. Це день Франциска Ассизського – католицького святого, якого вважають покровителем тварин. За переказами святий міг спілкуватися з довколишньою природою: тваринами і рослинами, ріками і горами. В Україні День захисту тварин, які є однією з важливих складових довкілля, відзначають також щороку 4 жовтня.

Згідно з планом роботи ЗОЕНЦ на 2019 навчальний рік з метою залучення юннатів до природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону та вивчення тваринного світу, підвищення екологічної обізнаності учнівської молоді щодо зникаючих видів тварин 1-4 жовтня відділом екології та природоохоронної роботи проведено тиждень гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні щодо поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України.

„Про захист тварин від жорстокого поводженняблагодійний фонд Щаслива лапа закликає долучитись до проведенняІІ Всеукраїнського уроку доброти. Його мета –виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашнім улюбленцям; почуття відповідальності за приручених тварин, розумінн яцінності та недоторканості іншого життя. На базі нашого закладу проведено 15 уроків доброти, які юннати запам’ятають, і кожен усвідомить свою роль в житті тої чи іншої тваринки.

Методистка відділу екології Мирослава Копча підготувала до уроку презентацію „Подорож у світ тварин”, де ознайомила юннатів з історією свята, законодавчою базою та організаціями, які займаються захистом тварин і по можливості відновлюють флору та фауну навколишнього світу.

Любові, співчуттю, милосердю людина також вчиться з дитинства. З любов’ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя, саме тому юним натуралістам під час презентації показали пам’ятники, встановлені у різних містах на честь тварин.

Свої знання про домашніх улюбленців юннати продемонстрували, відповідаючи на питання вікторини про тварин.

Бережливе ставлення до тварин засобами художнього мистецтва вихованц ірізних гуртків продемонстрували, готуючись до виставки-конкурсу малюнків на тему: „Мій домашній улюбленець”.

2 жовтня юннати побували у притулку для тварин Барбос, яким опікуються волонтери Ужгородського товариства захисту безпритульних тварин. Діти прийшли не з порожніми руками, вони принесли тваринкам гостинці. Радості дітей не було меж від спілкування з мешканцями притулку. Діти їх носили на руках, гладили, гралися з ними. А маленькі цуценята притулку віддячили гостям веселим скавчанням і радісним ґавкотінням. Волонтери провели екскурсію вольєрами притулку, показали умови, в яких утримуються тварини, розповіли про самих мешканців. Це всього 70 собак, 60 котів, 2 коники і 2 кози.

Висловлюємо подяку волонтерам Ужгородського товариства захисту безпритульних тварин за їхню турботу про друзів наших менших та цікаву екскурсію, проведену для нас.

Дорогі діти! Ніколи не залишайте своїх друзів напризволяще і пам’ятайте: ми назавжди відповідаємо за тих, кого приручили.

Мирослава Копчаметодист відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар