День захисту тварин в Дніпропетровському обласному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


День захисту тварин в Дніпропетровському обласному еколого-натуралістичному центрі

4 жовтня 2019 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено свято, присвячене Дню захисту тварин. У заході брали участь учні 2-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Г. О.Сазанська).

Свято проводилося з метою формування у дітей гуманного ставлення до тварин, ознайомлення з рідкісними тваринами рідного краю, з пам’ятниками, що встановлені тваринам у світі, розвитку у дітей навичок правильного ставлення та поводження з тваринами, вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки, виховувати любов до “братів наших менших”.

Упродовж заходу дітям розповіли про гуманне ставлення до тварин, відбулася гра “Зоологічна вікторина”.

Вихованці взнали багато цікавого про тварин Червоної книги України, причини зникнення тварин та шляхи вирішення проблеми біорізноманіття. Були підняті питання про права тварин.

Гуртківці з цікавістю взялися за оформлення плакату до Дня захисту тварин.

На завершення заходу юннати відвідали зоокуточок та провели час на свіжому повітрі з його пухнастими мешканцями.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар