День захисту тварин в Дніпропетровському обласному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


День захисту тварин в Дніпропетровському обласному еколого-натуралістичному центрі

4 жовтня 2019 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено свято, присвячене Дню захисту тварин. У заході брали участь учні 2-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Г. О.Сазанська).

Свято проводилося з метою формування у дітей гуманного ставлення до тварин, ознайомлення з рідкісними тваринами рідного краю, з пам’ятниками, що встановлені тваринам у світі, розвитку у дітей навичок правильного ставлення та поводження з тваринами, вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки, виховувати любов до “братів наших менших”.

Упродовж заходу дітям розповіли про гуманне ставлення до тварин, відбулася гра “Зоологічна вікторина”.

Вихованці взнали багато цікавого про тварин Червоної книги України, причини зникнення тварин та шляхи вирішення проблеми біорізноманіття. Були підняті питання про права тварин.

Гуртківці з цікавістю взялися за оформлення плакату до Дня захисту тварин.

На завершення заходу юннати відвідали зоокуточок та провели час на свіжому повітрі з його пухнастими мешканцями.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар