20 вересня 2015 року педагоги та юннати комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» взяли участь у першому на Чернігівщині обласному «Фестивалі молока», організованому Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.
В ході фестивалю юннати провели майстер-клас «Друге життя старих речей» по виготовленню сувенірів та поробок з пакувальних матеріалів для молочних продуктів, організували виставку власних робіт «Екологічний калейдоскоп».
Для дітей організатори підготували концертно-розважальну програму, цікаві пізнавальні конкурси, в яких взяли участь і юннати станції. В конкурсі «Найкраща презентація молока та молочних продуктів» посіли ІІІ місце і нагороджені смачними призами.
За активну участь в обласному заході «Фестиваль молока» та пропагування серед населення культури та здорового споживання молока та молочних продуктів місцевих виробників КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» нагороджено подякою Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.