16 вересня 2015 року в Чернігівській міській раді відбулося урочисте нагородження переможців та учасників свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси», приуроченого до Дня незалежності України.
В День незалежності України Центральний парк культури та відпочинку м. Чернігова перетворився на великий різнобарвний килим. І кожна експозиція була наповнена своїм змістом.
Юні натуралісти представляли експозицію «Єдина Україна»; проводили майстер-класи «Друге життя старих речей»: виготовили оригінальні горщики для кімнатних квітів у вигляді фігурок тварин і птахів та іграшки «Веселі метелики» і «Голуб миру».
Особливістю юннатівської експозиції була наявність контактного міні-зоопарку, де діти мали змогу познайомитися із видовим складом куточка живої природи станції, тісно поспілкуватися з тваринами, адже взаємодія з мешканцями міні-зоопарку позитивно впливає на емоційну сферу дитини та на формування доброти і ставлення з повагою до всього живого.
Колектив комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» нагороджений Дипломом І ступеня за перемогу в номінації «Комунальні та державні підприємства та заклади».