Екологічний майданчик «Осінній марафон» завершив свою роботу | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Екологічний майданчик «Осінній марафон» завершив свою роботу

Ось і закінчилися осінні канікули – пора відновлення сил та відпочинку. Для вихованців комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.) це був відпочинок не тільки приємним і корисним, а головне незабутнім.
З 28 жовтня по 1 листопада 2019 року проведено 7 екскурсій на базі Центру, в яких взяло участь 126 дітей.

28 жовтня року проведено обласну щорічну акцію по висадженню дерев на «Алеї юннатівського руху», в якій було залучено 45 дітей. (керівники: Лукіна С.В., Коваленко І.В.).
28 жовтня – майстер-клас по сортуванню сміття спільно з екологічним відділом комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради (завідувач відділу Тищенко Ю. В.).
29 жовтня – експедиція «Дослідження природних ландшафтів Херсонського Гранд-каньйону Станіславського заказника» спільно з громадською організацією «Українська Єдність» (голова ГО Кравець І.А.).
30 жовтня – екологічний квест «У пошуках знайомих незнайомців» спільно з екологічним відділом комунального закладу «Херсонська обласна дитяча бібліотека імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради (директор Бардашевська А.І.).
31 жовтня – екологічне свято «День Чорного моря» спільно з екологічним відділом Національного природного парку «Нижньодніпровський» (завідувач відділу Крючкова Т.О.).
01 листопада вихованці Центру спільно з керівниками та батьками відвідали кантатний зоопарк та ССРК «JUMP PARK» (директор Гаврикова О.).
Тож відвідування цих заходів для 350 дітей перетворилося на цікаву та захоплюючу пригоду.

До нових зустрічей на весняних канікулах!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар