Проведено екскурсію до меморіального комплексу, відкритого на місці форсування Дніпра | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Проведено екскурсію до меморіального комплексу, відкритого на місці форсування Дніпра

28 жовтня 2019 року відзначається 75-та річниця вигнання нацистських окупантів з території України. Вихованці комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан), учні 9-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська, класний керівник Н.В.Кутищева) здійснили екскурсію до села Військове Солонянського району Дніпропетровської області.

Гуртківці відвідали музей місцевого закладу загальної середньої освіти, прослухали цікаву розповідь екскурсовода – вчителя-історика Валентини Сергіївни Пшеничникової.

В центрі села, біля пам’ятника загиблим воїнам, діти вшанували пам’ять українців, які віддали життя в роки Другої світової війни. Учні поклали квіти біля пам’ятника загиблим солдатам та відвідали меморіал пам’яті загиблих бійців на переправі Дніпра.

Валентина Сергіївна зворушила слухачів змістовною розповіддю про події тих далеких днів у селі Військове. З територій міст та сіл України 75 років тому були остаточно вигнані нацистські загарбники. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим.
Пам’ять про тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях! В день вигнання нацистських загарбників з території України ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога.

Валентина Сергіївна підкреслила, що й сьогодні українці продовжують самовіддано боротися за свободу. “Сьогодні, коли на Сході України йде війна з російськими окупантами, лунають постріли і гинуть люди, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Ми самовіддано боремося за свободу, як колись боролися наші дідусі та бабусі, а відтак – ми переможемо!”, – сказала В.С. Пшеничникова.

Гуртківці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни та поклали квіти до меморіалу.

Екскурсію провели керівники гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ” Кобеза Т.М. та Пелих С.А.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар