Проведено екскурсію до меморіального комплексу, відкритого на місці форсування Дніпра | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


Проведено екскурсію до меморіального комплексу, відкритого на місці форсування Дніпра

28 жовтня 2019 року відзначається 75-та річниця вигнання нацистських окупантів з території України. Вихованці комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан), учні 9-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська, класний керівник Н.В.Кутищева) здійснили екскурсію до села Військове Солонянського району Дніпропетровської області.

Гуртківці відвідали музей місцевого закладу загальної середньої освіти, прослухали цікаву розповідь екскурсовода – вчителя-історика Валентини Сергіївни Пшеничникової.

В центрі села, біля пам’ятника загиблим воїнам, діти вшанували пам’ять українців, які віддали життя в роки Другої світової війни. Учні поклали квіти біля пам’ятника загиблим солдатам та відвідали меморіал пам’яті загиблих бійців на переправі Дніпра.

Валентина Сергіївна зворушила слухачів змістовною розповіддю про події тих далеких днів у селі Військове. З територій міст та сіл України 75 років тому були остаточно вигнані нацистські загарбники. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим.
Пам’ять про тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях! В день вигнання нацистських загарбників з території України ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. І скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога.

Валентина Сергіївна підкреслила, що й сьогодні українці продовжують самовіддано боротися за свободу. “Сьогодні, коли на Сході України йде війна з російськими окупантами, лунають постріли і гинуть люди, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Ми самовіддано боремося за свободу, як колись боролися наші дідусі та бабусі, а відтак – ми переможемо!”, – сказала В.С. Пшеничникова.

Гуртківці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни та поклали квіти до меморіалу.

Екскурсію провели керівники гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ” Кобеза Т.М. та Пелих С.А.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар