ІТ-2020 в Національному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів *** 10-11 грудня Міжнародна науково-практична конференція «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства *** 10-12 грудня - навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об'єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 12-13 грудня - узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2019 р. *** 13 грудня - колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** до 15 грудня - подання науково-дослідницьких робіт на заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" *** до 15 грудня - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** до 16 грудня - реєстрація учасників Зимової школи з програмування та інформаційних технологій *** до 20 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів *** 23 грудня - форум освітян "Флагмани освіти України" *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків *** до 31 грудня - реєстрація учасників заочного Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Виховати особистість» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський заочний конкурс-огляд позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» (заочно)


ІТ-2020 в Національному еколого-натуралістичному центрі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1489 від 28.11.2019 р.  “Про затвердження плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових
заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)  та наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2007 р. № 177 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.03.2007 р. за № 266/13533, у жовтні 2019 року – лютому 2020 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2020» (далі Чемпіонат). У складі Чемпіонату відбудеться національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020».
До участі в заході запрошуються учні (вихованці), закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, студенти і аспіранти закладів вищої освіти та молоді розробники складових обчислювальних систем.
Детально, щодо участі у змаганнях, можна ознайомитись за посиланнями: https://nenc.gov.ua/old/167.html, https://nenc.gov.ua/infomatrix.

Чемпіонат «Екософт–2020» проводиться у два етапи:
І етап (заочний, відбірковий) – з 20 жовтня 2019 року по 20 січня 2020 року. Необхідно зареєструватися в режимі он-лайн за посиланнями: https://nenc.gov.ua/?page_id=2777, https://nenc.gov.ua/infomatrix (для виконання умов відбору на міжнародний етап). На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників очного етапу. Результати відбору щодо участі в очному етапі Чемпіонату будуть оприлюднені до 25 січня 2020 року на сайті https://nenc.gov.ua (рубрика Накази).
ІІ етап (очний, фінальний) – з 25 до 28 лютого 2020 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у форматі стендового (постерного) захисту авторських розробок.
Одночасно з Чемпіонатом проходитиме спеціалізована науково-технічна виставка ««Трансформація цифрових технологій в освіті: ІТ-2020».
Фінал Чемпіонату відбудеться за міжнародними стандартами. Передбачено проведення параду фіналістів з відео представленням регіонів від кожної групи учасників (окремої команди, міста, району, області), національного одягу та штандартів або прапорів з геральдичною символікою, а також майстер-класи від професіоналів.
За результатами ІІ етапу Чемпіонату буде проведений відбір учасників світового фіналу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», який відбудеться у квітні 2020 року в м.Бухарест (Румунія).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар