ІТ-2020 в Національному еколого-натуралістичному центрі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 27 - 30 липня Всеукраїнський онлайн табір «Дитячий екологічний парламент» *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


ІТ-2020 в Національному еколого-натуралістичному центрі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1489 від 28.11.2019 р.  “Про затвердження плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових
заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)  та наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2007 р. № 177 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.03.2007 р. за № 266/13533, у жовтні 2019 року – лютому 2020 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХІХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2020» (далі Чемпіонат). У складі Чемпіонату відбудеться національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020».
До участі в заході запрошуються учні (вихованці), закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, студенти і аспіранти закладів вищої освіти та молоді розробники складових обчислювальних систем.
Детально, щодо участі у змаганнях, можна ознайомитись за посиланнями: https://nenc.gov.ua/old/167.html, https://nenc.gov.ua/infomatrix.

Чемпіонат «Екософт–2020» проводиться у два етапи:
І етап (заочний, відбірковий) – з 20 жовтня 2019 року по 20 січня 2020 року. Необхідно зареєструватися в режимі он-лайн за посиланнями: https://nenc.gov.ua/?page_id=2777,  або https://nenc.gov.ua/infomatrix (для виконання умов відбору на міжнародний етап). На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників очного етапу. Результати відбору щодо участі в очному етапі Чемпіонату будуть оприлюднені до 25 січня 2020 року на сайті https://nenc.gov.ua (рубрика Накази).
ІІ етап (очний, фінальний) – з 25 до 28 лютого 2020 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у форматі стендового (постерного) захисту авторських розробок.
Одночасно з Чемпіонатом проходитиме спеціалізована науково-технічна виставка «Трансформація цифрових технологій в освіті: ІТ-2020».
Фінал Чемпіонату відбудеться за міжнародними стандартами. Передбачено проведення параду фіналістів з відео представленням регіонів від кожної групи учасників (окремої команди, міста, району, області), національного одягу та штандартів або прапорів з геральдичною символікою, а також майстер-класи від професіоналів.
За результатами ІІ етапу Чемпіонату буде проведений відбір учасників світового фіналу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», який відбудеться у квітні 2020 року в м.Бухарест (Румунія).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар